Jakou kabelku zvolit k těmto botám?

Vložit odpověď
Hankie

3.4.13 11:04

Zdravím vespolek, sebrala jsem odvahu, abych taky poprosila o radu. Nikdy jsem nad módou nepřemýšlela, co čtu MP, teprve začínám.

Potřebovala bych novou kabelku, malou, nejlépe crossbody, aby co nejméně zatěžovala záda. Ruce potřebuju mít volné, kabelky na rameni nosit neumím, stále mi sjíždí.
Vůbec netuším, jaká kabelka by se mohla hodit.

V šatníku toho moc nemám. Nosím tmavě modré džíny, k nim kabátek (bunda?) ve zvláštní růžovo-lososové barvě a nově jsem si koupila hnědé boty. Obrázky se pokusím vložit.

Myslíte, že se k tomuhle najce něco rozumného?
Děkuju :-)

Ehm, a když už jsem u toho ptaní, napadá někoho, jakou barvu halenky (trika, topu) do toho kabátku?

Najdete v encyklopedii: Příležitosti

 

Ten kabátek má hezkou barvu, dobře by k ní šla krémová, šedá, hnědá (šedohnědá), ale i černá nebo bílá, tmavě modrá, jemně žlutá, světle modrá…těch možností je tam podle mě opravdu hodně (pokud jde o tu halenku).

Co se týče kabelky, já mám ráda, když s ní ladí boty, takže bych se orientovala podle nich. Zkuste zajít znova do obchodu, kde jste koupila ty boty, mívají k nim kabelky docela často (třeba u Bati se takhle dá dobře nakupovat). Hnědá určitě k tomu kabátu půjde, styl si budete muset vybrat sama. Rozhodně si vemte ten kabát na sebe, až ji budete shánět, budete mít jistotu, že to k sobě doopravdy jde (doporučuju zajít i na přirozené světlo).
Hodně štěstí při hledání.

Judy24 +23449/-2029

3.4.13 13:09

 

co se týče kabelky, tak se zkuste kouknout do deichmana… není to sice žádný kvalitní zázrak, ale tomu odpovídá i cena a třeba si budete moci dovolit i více kusů v jiných barvách a velikostech…
Líbila by se mi k tomu mimo hnědé v odstínu bot klidně i zelená http://www.deichmann.com/…4100002.prod?…http://www.deichmann.com/…4100125.prod?…

nebo modrá http://www.deichmann.com/…4100002.prod?… nebo http://www.deichmann.com/…4100125.prod?… a http://www.deichmann.com/…4100455.prod?…

i žlutá by šla http://www.deichmann.com/…4100006.prod?… nebo http://www.deichmann.com/…4100227.prod?…

možná by se mohla hodit i nějáká taková http://www.deichmann.com/…4100436.prod?… ale to záleží jak moc jste na mašličky atd (já třeba vůbec)

Každopádně se toho nebojte a vyberte si takovou, jaká se Vám bude líbit a bude Vám vyhovovat velikostně… samotné zvolené oblečení se dá dobře kombinovat.

Co se týče vršku - květovaná by byla fajn, bylo by to krásně jarní… ale i jiné jednobarevné vršky budou fajn, vždy můžete doplnit něčím na krk a tím to zase změnit…

ajuna +1896/-266

3.4.13 13:37

 

já bych se zkusila porozhlédnout i po jiných botách. nedokážu to z fotky dobře odhadnout, ale málokdy se povede, aby červená s hnědou ladily a nevypadalo to hrozně!

nemám krámy oběhané, ale jako první mně napadla jasně modrá, tyrkysová, žlutá a nebo jen obyčejná černá.
co se barvy trička nebo halenky týče, řekla bych, že si můžete vzít jakokouli =) za mně tedy kromě té hnědé (ale berte to s rezervou, třeba ty vaše zrovna ladí)

+/-

3.4.13 20:57

 

Jakoukoliv - když ty boty někomu věnujete na donošení.

Matka Vlčice +10982/-6152

4.4.13 09:24

 

No, tak já si myslím, že se hodí skoro všechny barvy. Já osobně si k tomu představuji pestrou (třeba květovanou) košili. Nebo jednobarevné triko a pestrý šáteček. Ideálně, kdyby v té pestrosti byla barva kabátku alespoň nepatrně obsažená. A kabelka.. Dřív se propagovalo, že má být k botům, ale dnes si, myslím, to neplatí tak docela. Nosí se i barevné plátěné kabelky. Tam ale raději opatrně, aby se to netlouklo - barevnosti se meze nekladou, ale mělo by to být (jak píšu u šátku) k tomu kabátku sladěné. Jak píše pisatelka přede mnou, zkusit v obchodě k tomuto outfitu. Kabelek může být i několik,a střídat podle nálady.

arjev +528/-187

3.4.13 13:17

 

Kabátek má moc pěknou barvu ( jen mi tam vadí ty šňůřky, nebo co to je?), ale boty bych zvolila úplně jiný, jiný typ, jinou barvnu......k těmhle si ani nedovedu (nechci) představovat žádnou kabelku.

Korytt +2255/-1260

6.4.13 20:09

 

Myslím, že barva kabátku je v pořádku, pokud ladí k Vašemu barevnému typu, tak super :) Líbilo by se mi k tomu něco takového třeba : http://www.zara.com/…PRINT+BLOUSE

Kabelku bych ladila asi spíše v barvě bot (i když se mi tedy zrovna ty Vaše moc nelíbí) anebo začít univerzální černou…já mám ráda předeším ty minimalistické kabelky, mají třeba v Mangu a dělají se většinou v černé, bílé a nude barvě..
např.: http://shop.mango.com/…houlder-bag/?…

http://shop.mango.com/…houlder-bag/?…

anebo v Zaře: http://www.zara.com/…CHAIN+HANDLE

Sofia14 +645/-192

3.4.13 17:53

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek