Hnědé sako - s čím kombinovat?

Vložit odpověď
Sisi007

4.9.12 12:49

Ahoj Pekelnice, ulovila jsem toto sako, prosím o radu s čím ho kombinovat. Jsem zimní (asi) chladný typ, štíhlá, 169 cm vysoká, bledá pleť, vlasy tm. hnědé krátce střižené mikádo, styl oblékání lehce elegantní - souvisí se zaměstnáním asistentka. Vím, že bych hnědou barvu neměla mít u obličeje, ale nechci se saka vzdát, je perfektně střižené a ušité, skvěle sedí.

Najdete v encyklopedii: Hnědá barva

 

upřímně - to nebude ve skutečnost isranda, zkombinovat to… mě se teda nelíbí, jak to nemá klopy, přijde mi to jako ten kousek, co má simulovat tak trochu něco mezi košilí a sakem a nic pod ním. pokud už, tak bych kombinovala s rolákem, či hladkým trikem. nebyla by možná fotka na postavě? pokud jste zimní tip, hodí se k vám výrazné barvy a spíš chladnější, v tomhle budete jako ono pověstné lečo, co už není zrovna v kondici. jinak bych řekla, že může hezky vyadat s hladkým úpletovým rolákem a kalhotama z manžestru, nebo nějakýma hodně jednoduchýma klasickýma džínama. k sukni si ho nějak nedovedu představit

mikita.miki +27508/-3769

4.9.12 16:20

 

Obyčejné, jednoduché sako, to přece není problém. Nějaké jednobarevné kalhoty, černé i v pestřejších barvách, jestli se vám nelíbí hnědá hned u obličeje vezměte si šátek, který sedí k vašemu typu.

any2 +2912/-559

4.9.12 17:05

 

Ahoj,
když jsem si prohlédla sako, vybavily se mi spíše nenápadné dívky v džínách, tričkách, keckách, někdy i mikinách, přes které majíé sako. Osobně mi tohle sako prostě nepřipadá moc elegantní, navíc jsem ze stejné látky měla před pár lety kalhoty, nosila jsem je hlavně na výlety, které obnášeli i nějakou pěší výšlap, i něco mezi lidmi (třeba že jsme došli na hrad). Přišlo mi to jako adekvátní do lesa a ne až takové zlo mezi lidmi… a nebyly na tom vidět případné fleky od sezení na pařezech atd. Takže bych vážně zvážila jeho vhodnost k elegantnímu oblečení.
Otázka je, jak moc ti sedí na tělo. Pokud pod ním máš místo, nosila bych nějaké kalhoty, jaké do rpáce nosíš, halenku, přes to propínací světřík a až an to tohle, jen tak na cestu, aby ti nebyla zima. Tím, jak to nemá ani klasiký pánský střih, ani střih elegantního dámského saka, se mi to nějak nehodí přímo na tělo.

firefly +5489/-789

4.9.12 15:06

 

Hnědé sako, výstřední záležitost na českých ulicích neviděná, proto je třeba zeptat se, s čím ho nosit.

Omlouvám se za jízlivost, ale hnědá mi přijde jako tak BĚŽNÁ barva a sako jako BĚŽNÁ část oděvu, že nerozumím, proč se někdo ptá na kombinaci.

LadyPapajka +8547/-3576

4.9.12 13:42

 

Slušivé sáčko, ale protože je trochu hnědě nudné (mám mažestrové čokoládově hnědé) tak bych k tomu nosila světlé kalhoty nebo sukni ideálně smetanové (ale určitě by šel i camel) možná by šly i některé odstíny červené (z fotky nepoznám) a co se týká vršků, tak hnědá je pěkná se světlejšími odstíny modré takže klidně bílé triko a ledově modrou šálu a pod.
Samozřejmě by šly taky klasiky jako modré nebo zelené džíny (od klasického denimu přes petrolejovou až k pistáciové - to bych to musela vidět na denním světle).
Tohle sako je natolik neutrální kus, že je s ním možné obléknout se vesele i nenápadně… dle nálady.

solei +591/-550

6.9.12 15:06

 

Myslím, že tazatelka se neptá na to, jestli se sako někomu líbí nebo ne. Navíc mám zkušenost, že tento střih sedí dobře a vypadá mnohem líp na sobě než jen takto položené. Na černé pouzdrovky bude vypadat elegantně a k džínám to bude sportovně elegantní outfit. Já bych k němu nosila i různě omotané šály kolem krku a nebála bych se ani dost velkých. Podle foto bych řekla, že má sako drobný vzorek, tak rozhodně něco jednobarevného. Pokud je dost vypasované, tak by se mě k tomu líbila i poschoďová sukně až na paty.

fany.cz +282/-93

4.9.12 21:09

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek