Hodí se kozačky k těmto šatům?

Vložit odpověď
little.hedgehog

2.1.18 15:09

Ahoj,
zítra mám jít do divadla a mám doma tyto šaty, které sice na fotce nejsou moc dobře vidět, ale jsou to prostě upnuté šaty z pružného materiálu (podobného plavkám, nevím, jak to jinak popsat :D), v přední části mají uprostřed pruh se stříbrnými tečkami a nemají ramínka.
Chtěla bych si k nim vzít černé silonky a protože je zima, ráda bych si k nim vzala kozačky, jen nevím, jestli se k těmto šatům hodí. Nejsem si úplně jistá, zda je možné vzít si kozačky k šatům bez ramínek.
A taky bych se chtěla zeptat - co byste si dali na tyto šaty pod kabát? Bylo by možné dát si na ně třeba delší černý chlupatý svetr?
Děkuji předem za vaše rady a názory! :)

Najdete v encyklopedii: Černá barva

 

Prosím Vás, tohle jsou podle Vás šaty do divadla? Tohleto kombiné z plavkoviny? Toto jsou šaty maximálně do baru nebo na party, ne do divadla. Nemluvě o tom, že kozačky se k něčemu takovému rozhodně nehodí.
Pokud si na těchto šatech trváte, pak si na ně hoďte alespoň sako nebo něco podobného, chlupatý svetr je úplně mimo mísu.
Co se týče bot, vezměte si do tašky klasické lodičky, bude to vypadat stokrát lépe.

Karianne +1959/-170

2.1.18 21:23

 

Intuice Vám nelže, ty kozačky s tmavými punčochami k tomu opravdu nevypadají moc dobře. Fotka není ideální, ale dělá to na mě trochu dojem, že se část od pasu dolů (která je prostě zimní a civilní) zkrátka nehodí k části od pasu nahoru (která je společenská). Pokud si nutně potřebujete vzít kozačky a zároveň si chcete vzít tyhle šaty, zkusila bych to vyvážit zakrytím ramen plédem, vhodným svetříkem (nejen pod kabát, ale i na představení)… Na představení si nejsem tak docela jistá, že by chlupatý černý svetr byl to pravé ořechové - mimo jiné proto, že si ho moc nedokážu představit, jak vypadá dobře v kombinaci s materiálem podobným plavkovině.

Ostatně pokud si nechcete nutně brát tyhle šaty, zauvažovala bych, jestli by nebyly lepší jiné. Škoda, že nemáte lepší fotku, ale materiál podobný plavkovině mi nepřijde do divadla příliš vhodný a střih šatů také ne (jsou dost krátké a takto úplně odhalená ramena a dekolt nejsou do divadla zrovna nejvhodnější). Také mi z fotky trochu připadá, že se Vám mají tendenci hrnout a krčit - nejspíš jsou užší, než by měly být. Pokud si je nutně chcete být, byla bych pro ten pléd nebo jiné vhodné (materiálem se hodící!) zakrytí ramenou už jen kvůli střihu šatů.

Philogia +1057/-143

2.1.18 21:05

 

Svetr se do divadla nenosi.

Hayele +431/-212

6.1.18 14:26

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek