Hodí se na vesnický ples?

Vložit odpověď
cola123

14.1.15 17:59

Ahoj kočky,
mám problém. Mám jít s přítelem na klasický vesnický hasičský ples, asi za týden. Bohužel nemám čas na lítání po obchodech a narazila jsem na jedny „vyhovující“ šaty. Přibrala jsem a na šaty pod zadek se necítím. A navíc potřebuji šaty, ke kterým si budu moct vzít boty na co nejnižším podpatku- přítel by byl o dost menší.
A k těmto šatům se cca 16ti cm štekle nehodí, co myslíte? Aby ty šaty nebyly moc nad zemí. Přikládám fotku těch, které bych si možná koupila.
Na takové plesy chodí holky v šatech, ze kterých jim všechno leze- čím víc, tím líp. A mám strach, že tam na mě každý bude čučet, že jdu v dlouhých. Některé individua tam chodí i v džínách.
A co myslíte, jaké doplňky? Hodil by se k nim nějaký pásek pod prsa? (zlatý, třpytivý, vínový). Budu moc ráda, když mi objektivně poradíte nebo mi i pošlete fotku, co by se k nim hodilo, pokud nejsou úplně celé špatné.
P.S. Moc se omlouvám za ty fusky. :-D

Děkuji Vám z celého srdce.

Najdete v encyklopedii: Černá barva

 

Myslím že hodí, sama píšete, že se chcete cítit pohodlně a chcete delší šaty. Zároveň mají takový letní střih a tak nevypadají úplně jako velká večerní, tak by se jich nebála. Menší podpatek bude akorát, ale balerýny bych raději nebrala. Možná bych to trochu rozsvítila barevnější kabelkou:)

cola123: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Markymar +694/-194

14.1.15 19:35

 

Neberte pásek ;) Sluší vám to a přijde mi, že páskem to shodíte. Ale rozhodně by se mi k tomu hodily vyčesané vlasy a nějaké pěkné visací stříbrné náušnice :)

Danýska +329/-56

15.1.15 10:49

 

Chápu obavu, že by na vás koukali divně, že jdete v dlouhých tam, kam všichni přijdou v mini šatech a v džínách. Na druhou stranu, pokud vám osobně nevadí, že na vás lidi koukají, tak v těch dlouhých jděte. Navíc ta sukně je průhledná, takže to celé šaty trochu shazuje :) Pásek by se určitě hodil, barvu volte podle vašich preferencí; v případě zlaté nebo stříbrné podle toho, zda jste studený nebo teplý typ (pokud jste neutrální, tak zkrátka podle toho, která barva se vám líbí víc). A přidat můžete výraznější náušnice.

A pokud nechcete, aby na vás všichni koukali, nebo si nejste jistá, že se v dlouhých budete mezi ostatními cítit dobře, mrkněte se po nějakých ke kolenům. Třeba v Orsay jsem několik ucházejících modelů viděla :)

cola123: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8745/-1219

14.1.15 19:36

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek