Hodinky WeWood

Vložit odpověď
coolOliver

23.6.15 21:33

Prosím, nemá někdo zkušenost se zmenšením obvodu pásku u hodinek WeWood? Ověřený stařičký hodinář odmítl..prý se s takovými hodinkami ještě nesetkal..což chápu, ale problém to neřeší. Ačkoliv je konkrétně model Jupiter údajne unisex..tak myšleno asi i pro hrochy. Bohužel hodinky jsou bez této úpravy nenositelné. Ideálně hodinářství v Praze. Děkuji za tipy.

Najdete v encyklopedii: Hnědá barva

 

Podle obrázků to vypadá, že je řemínek spojen klasickými stěžejkami. Jestli jo, tak vám to udělá každý hodinář, který se nelekne nezvyklého materiálu. I na netu píšou, že je to klasický řemínek, který se zmenšuje jako všechny ostatní vyndáním dílků, takže bych se zkusila zeptat v jiném hodinářství (možná je váš stařičký hodinář jen konzervativní) a nebo se zeptat tam, kde byly hodinky koupeny či ve specializovaném e-shopu (http://www.woodies.cz/eshop/wewood), jestli by vám něco neporadili.

+/-

24.6.15 09:29

 

Dobrý den, já tedy obrázek nevidím, ale podívala jsem se na odkaz, co udává Réza4. Jestli je to na takové malé šroubečky, tak jsem měla podobný problém s hodinkami Tissot. V několika hodinářstvích mě odmítli, že tak malé šroubováčky nemají. Ale potom jsem zašla do prodejny Klenoty Aurum (v Praze na Andělu - bohužel, myslím, nedávno zrušená prodejna) a tam bylo za 20 minut a 130 Kč hotovo, zkráceno. Takže stejně jako Réza4 radím - zkoušet to jinde.

Birgit +106/-19

25.6.15 22:33

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek