Internetový obchod ZOOT - je spolehlivý?

Vložit odpověď
Bellusa

12.9.12 20:49

Zajímalo by mě, zda máte někdo zkušenosti s tímto internetovým obchodem. Náhodou jsem na něj narazila a zaujaly mě tyto boty
Docela se bojím, že boty nebudou kvalitní, prodejce sice píše, že je můžu vrátit, ale mám z toho strach. Na druhou stranu jsem se do nich asi zamilovala - ženy určitě chápou a znají ten pocit, kdy něco opravdu chcete od prvního okamžiku.
Tak by mě zajímalo, zda už některá (či některý) z vás na těchto stránkách nakupovala (či nakupoval :)) Botky sice nepatří k těm nejdražším, ale zase ne k těm nejlevnějším. Jsem studentka, takže je pro mě důležitá i cena.
Všem děkuju za odpovědi a uvítám jakékoliv zkušenosti s nákupem :)

Najdete v encyklopedii: Šedá barva

 

zboží bude v pohodě. jen je otázka, jestli je tam nákup skutečně výhodný

elesse +1755/-400

12.9.12 22:12

 

Objednávala jsem jednou - boty Melissa. Podle tabulek velikosti mi neseděli ale za to asi nemohou, každá značka má jiné číslování. Boty přišly poškozené - ani na jedné botě nešel rozepínat patent, který držel pásek na nártu. Za což také nemůžou protože to je vada z výroby. Ale alespoň by měli kontrolovat jaké zboží odesílají. Každopádně zboží přišlo hned druhý den po objednání… Boty jsem vrátila a platbu mi vrátili také rychle, včetně poštovného. Takže vlastně obchod jako takový ok.

Hanc.xxx +2327/-256

12.9.12 22:14

 

Nakupovala jsem tam jednou, zboží přišlo snad už druhý den a vše bylo v naprostém pořádku. Zkušenosti s vracením ale nemám.

klubo +10438/-4086

12.9.12 21:25

 

Objednávala jsem u nich dvakrát, k hodinkám nemám nejmenší připomínky, vše proběhlo seriózně. Pak jsem si ještě objednala šaty. Ze skladu přišly do dvou dnů, v naprostém pořádku, hned na místě mi je dovolili vyzkoušet, ale bohužel mi neseděly. Milá slečna jen máchla rukou, že to vůbec nevadí, převzala je ode mě a hotovo. Měla jsem předvolený osobní odběr, takže mi ani nemuseli vracet peníze. V tomhle ohledu nemám jedinou výtku. Nazvdory lákavým popisům mě od dalšího utrácení odradil spíš sortiment, většina zboží, které jsem si v nabídce prohlížela, mi přišla buď jako víceméně no name věci, které si hrají na luxus, nebo staré kolekce zavedených značek, případně sice novinky, ale rozhodně ne tak strašně cenově výhodné, jak deklarují (porovnávala jsem třeba cenu jiných šatů u nich a na e-bay a ten cenový rozdíl byl značný). Ale abych Vám odpověděla: rozhodně jim můžete věřit, pokud nebudete spokojena, tak se od kupní smlouvy dá lehce odstoupit.

Natálie M. +108/-5

13.9.12 09:39

 

také jsme objednávali, tenisky shulong. což zní samo o sobě dost děsivě, ale jsou super. Zboží přišlo brzy, v pořádku, vše bez problémů. Nakonec v nich přítel odchodil celé léto a jsou jako nové, cenově tenkrát vyšly také dobře. To, zda není cena přemrštěná, se však vyplatí vždy zkontrolovat.

Evrim +41/-3

16.9.12 13:03

 

Při objednávce můžete i jednoduše ušetřit se slevovými kupóny z http://slevovykupon.net/stores/zoot-cz/

radvra +1/-0

19.9.13 13:36

 

Ze zvědavosti jsem se rozhodla otestovat tenhle vychvalovaný internetový obchod, i když je cenově poněkud výš, než za jaké ceny jsem běžně zvyklá si oblečení pořizovat. Vybrala jsem si tam pár kousků, které by se mohly hodit do mého stávajícího šatníku. Služby fungují rychle a spolehlivě, to je pravda. Horší, ne-li katastrofální je to pro mě, co se týče velikostí – na vině je moje menší a celkově drobná postava. Skoro všechno bylo tudíž dlouhé, široké, ramena spadávající apod. Pobavila mě paní ve výdejně, když mi povídala, že si přece můžu objednat jinou velikost, když mi ta objednaná nevyhovuje – na to já, že pokud je mi velká XS, jinou možnost u nich bohužel nemám. Co se týče barev oblečení, vyloženě nesouhlasí jejich odstíny na monitoru počítače s následnou realitou (a to jsem to prosím ověřovala na monitorech několika počítačů, ale zobrazení bylo pokaždé stejné); na monitoru studené odstíny se ve skutečnosti ukázaly vyloženě teplé: na počítači klasická studená bílá se v reálu proměnila v bílou s výrazně žlutým teplým zabarvením, ze studené růžovošedé byla teplá hnědorůžová, chladná světlemodrá se ukázala ve skutečnosti jako teplá a téměř zelená, ze studené šedohnědé se nakonec vyklubala teplá hnědá nebo výrazná chladná šedá se změnila na méně výraznou šedou, ale aspoň tak nějak neutrálního tónu. Z materiálu některých kousků jsem byla poněkud zklamaná: někdy byl svetr příliš těžký a hrubý, jindy úplně naopak tenoučký a průsvitný. Téměř všechno oblečení jsem vrátila a u Zootu již objednávat nebudu. Je štěstí, že lze objednat věci do výdejny, tam si vše vyzkoušet, posoudit a teprve pak rozhodnout, co si skutečně koupit. Třeba jiným tento obchod vyhovuje, každý má jinou postavu, ale mě to nevyhovuje i barevně, ve výsledku bylo všechno nakonec jiné než na počítači.

Mauvy +1989/-444

1.9.15 19:35

 

Ahoj, se Zootem mám skvělé zkušenosti, vždycky si nechám zaslat pořádnou várku oblečení do zkušební kabinky a vezmu si třeba jen 1 z 5 kusů, plus ještě nakupuju přes plnou peněženku, takže i ta cena je menší :) kvalita zboží je skvělá, ceny dobrý a personál v kabinkách naprosto nejlepší :)) s prodavačkou už si i tykáme :)

dominika.po +1/-24

11.1.15 23:19

 

Zoot často nabízí slevové kupóny, aktuální platné najdete tady: http://kuponik.cz/obchod/zoot/
Třeba někdo díky tomu ušetří.

PavlaStrom +0/-25

15.7.15 12:58

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek