jak a s čím kombinovat tyto šaty

Vložit odpověď
lisca

7.3.17 17:39

Dobrý podvečer,
potřebovala bych poradit jak a čím kombinovat tyto šaty. Ráda bych je nosila jako volnočasové, ale i např. na různé oslavy, rodinné akce, apod. Nevím, jestli se hodí i do menšího divadla? Jako samostatný kousek se mi nesmírně líbily, ale teď si nějak nejsem „jistá v kramflecích“ :). Doplňující informace: šaty jsou z modalu, přední díl je z hedvábí (zadní díl je černý jako rukávy). Jsem světlý tlumený podzimní typ, nosím převážně pudrově růžové, jemně pastelové růžové, broskvové, černou, teplou červenou jen v akcentech, ostatní barvy nějak neumím nosit, pořád se v nich necítím. Občas ještě nude, teplou khaki. Rozhodně ne modré odstíny a žlutou, ikdyž jinak se mi moc líbí. Je mi 27, svůj styl nějak neumím popsat, ale řekla bych městský s důrazem na pohodlnost, ale zároveň pokud možno ženský/elegantní/jemný. Ohledně bot - ráda bych nosila víc podpadky, ale jistá si v nich nejsem, proto bych uvítala i tipy na „nepodpatkové“ boty k těmto šatům. Snad je to vyčerpávající. Předem děkuji za rady a odpovědi.

Najdete v encyklopedii: Černá barva

 

Kdybyste je šla vyhodit do popelnice, tak mi řekněte do které, a já si je tam půjdu vyzvednout :-)

Dejte si do vyhledavače Dolce Gabbana Byzantine Mosaics (kolekce podzim/zima 2014). Šaty si určitě nechte. Na přehlídkách je kombinovali s decentními barvami, ale protože ty vaše mají černé rukávy a záda, tak bych se nebála je kombinovat i s černými lodičkami. Nějak si k těm šatům nedokážu představit nepodpatkové boty, Možná by se „ztratily“ černé baleríny v kombinaci s černými tmavými punčochami, ale to byste si musela vyzkoušet, protože nejsou baleríny jako baleríny. Jako kabelku si představuji psaníčko v barvách na mozaice, na fotce je to dost zkreslené, ale pokud by tomu odpovídala zlatá, stříbná atd., tak by šlo určitě i takové.

Do divadla se podle mě hodí určitě, jako volnočasové mi moc nepřijdou, ale všechny oslavy a rodinné akce v nich můžete bez problémů zvládnou a navíc to bude příležitost je vyzkoušet s více kombinacemi.

lisca: Odpověď mi pomohla, děkuji!

defilenaiguille +32280/-2250

8.3.17 14:30

 

Zcela souhlasím s defilenaiguille, jen to byla sezona 2013. Na doplňky bych doporučila najít ve vzoru šatů barvu, která se Vám nejvíc líbí/sluší Vám (ale to je věc vkusu - nemám ráda černou). Pokud je přední díl z hedvábí a šaty jsou kvalitativně na úrovni „do divadla“, tak podpatky jsou skoro nutné - ale nemusí být extra vysoké, vemte si takové, jaké snesete.
http://www.sandrascloset.com/wp-content/uploads/2013/12/Sandra-Bauknecht-Paris-Dolce-Gabbana.jpg

lisca: Odpověď mi pomohla, děkuji!

linda21 +2183/-497

8.3.17 15:08

 

Šaty se mi velice líbí, připadají mi originální. Nevím, jak do divadla, nepoznám délku a nevím, co dělají na postavě.

Já bych je osobně viděla tažené do nějakého přírodnějšího stylu, světlé režné barvy, klasická kůže, možná nějaká neutrální vínová, bledá zlatá. Připadá mi, že bude poměrně jednoduché tyhle šaty „zabít“ hrubšími barvami a hranatými tvary. Nějak se mi k tomu asociují korálkové kabelky, světlé kožené páskové sandálky a jemnější dlouhé řetízky, ale to je jen taková představa. Já mám obecně za to, že nejvíc jde o výraz, po kterém člověk jde, a s nějakou takovouhle vizí lze teoreticky kombinovat prakticky cokoli, dokud je celek vnitřně konzistentní.

Ameline +666/-157

8.3.17 13:04

 

tyhle šaty bych kombinovala výhradně s popelnicí, pardon

Beruska13 +1171/-737

8.3.17 10:42

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek