JAK BAREVNE SLADIT DOPLNKY K SATUM?

Vložit odpověď
Ferdaska

22.8.18 12:13

Prosim o radu, chtela bych v techto satech na venkovni svatbu, ale nevim jake boty, sperky a kabelku k nim barevne sladit. Pripadne muzete poradit i s volbou ucesu.
Dekuji ;-)

Najdete v encyklopedii: Bavlna

 

Podle mě máte vyhráno! Pokud jde na venkovní svatbu, kde není extra dresscode (třeba retro), tak toto je ideální počin. Výhodou je, že i vy sama si můžete vybrat, jak budete tyto šaty nosit a co VÁM k nim sedne.

1.) Na drsňačku - pokud jste drsňačka, doplňte je něčím černým a koženým (vesta, křivák) a černými boty (elegantní lodičky, oxfordky).
2.) Na vílu - pak k nim vezměte světlé botičky (s mašličkou), vezměte do vlasů květinkovou čelenku, růžové psaníčko a tradá. Budete přesně za tu éterickou bytost, což v těchto šatech je super (a na svatby to jistě neva!!!)
3.) Civilando - to bych asi volila na svatbu já. Vzala bych hnědé kožené sandálky či lodičky nude, kožený pásek do pasu a třeba proutěnou malou kabelku… Pak už jen nějaké nenápadné šperky a hotovo. Přikládám obrázky.

Co se týče vlasů, volila bych buď vlny, drdol, nebo cop. Osobně nemám ráda, když se žena načančá a pak má vlasy „jako vždycky“ (culík, rozpuštěné, „vstanu-a-du“). Určitě bych se nebála i nějakého šperku do vlasů, kytky, mašle… Můžete si to dovolit. Případně nějakou pokrývku hlavy - slamák?

Ať vám to sluší.

Ferdaska: Odpověď mi pomohla, děkuji!

zelwice +269/-214

23.8.18 20:19

 

Boty bych volila tělové barvy (pudrové, nude). Kabelku nejspíš také, ale dokážu si představit i psaníčko v barvě těch kvítků, nejlépe růžovou.

Ferdaska: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Miluna Mia +1317/-740

27.8.18 18:34

 

Šaty jsou krásné. Mě jako první napadly žluté náušnice a náramek, boty a kabelku bych si asi vzala béžové/tělové. S účesem těžko radit, když nepíšete, jak dlouhé vlasy máte.

Ferdaska: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Temperance +21385/-2123

24.8.18 23:30

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek