Jak doladit svatební šaty?

Zajuša

10.01.14 11:12

Milé pekelnice, prosím o radu.V druhé půlce února se vdávám, našla jsem si krásné šaty, viz. foto, teď mám ale trochu problém, co k nim obout a vůbec čím je případně doplnit.
Krajka je šedá, jinak jsou šaty bílé. Jsem blondýna, vlasy lehonce vlnité, po lopatky.
Botky jsem chtěla buď šedé, nebo stříbrné (viz.fotky vyhlédnutých)­..nebráním se ani jiným barvám, napadla mě růžová, modrá..rozhodně nějaké, které ještě posléze využiju, ne bílé.Ne s vysokým podpadkem (tak do 5cm) a radši uzavřené. Hrozí, že v nich budu muset ujít 2km po venku a oslavy budou na chatě vytápěné krbem, tak abych neomrzla:)Příp­.kdybyste měli tip na vyloženě „chodící“ obuv, která by se ale hodila k šatům.
A co doplňky?je kromě naušnic a účesu vůbec něco potřeba?Krajka je zdobná sama o sobě.Máte tip na účes stylově ladící k šatům, který by zvládla i šikovná svědkyně? Svatba bude nízkonákladová a nemám osvědčenou kadeřnici..Děkuju za tipy!


Reklama

 

Já osobně bych 100% volila klasické lodičky, abych nezmrzla. Nezdobené, nepřeplácané. A barvu bych sladila s barvou svatební kytky.

Ladie +2064/-351

10.01.14 12:11

 

Mě se velmi líbí tyhle typy účesů a myslím, že k těm šatům pujdou, jen nevím, jaké máte vlasy a obličej.
 http://www.pinterest.com/…13-4-braids/

kajiksuk +1768/-370

10.01.14 14:05

 

Ty účesy od kajiksuk se mi moc líbí, myslím, že to bude takové nedbale elegantní a na svatbu outdoorovou a chatovou se to výborně hodí. Pokud máte jako nevěsta jít po obřadu 2 kiláky, tak bych se nebála přezout na tu cestu do toho, v čem se vám půjde pohodlně - myslím, že je mnohem lepší, abyste měla klidně nějaký balerýnky (ale co když napadne?) než si celý večer nezatancovat apod. když byste měla otlačené nohy. (o: A co takhle kůň? To byste mohla mít střevíčky a nic by se nestalo (o:

Holkazpodkroví +2870/-766

10.01.14 16:58

 

Jak jste psala, tak bych si z doplňků vzala pouze náušnice (hezké by byly třeba perlové). Do vlasů bych zapletla nějaká kvítka. Mohou být i ty samé, jako budete mít ve svatební kytici. V květinářství Vám je připraví a je dobré je ještě před nasazením nalakovat. Vydrží až do rána - vlastní zkušenost :-)) Stříbrná barva bot by se mi k Vašim šatům líbila nejvíce. Já jsem před půl rokem koupila svatební boty (stříbrné) v dapi za 1200. A jak radí Holkazpodkroví měla jsem v zásobě balerínky, ale nakonec nebyly potřeba. Přezula jsem se až kolem 1 ráno. Ale paty jsem si preventivně zalepila. Přeji Vám krásnou svatbu ! :-)

quadraxa +1/-0

14.01.14 17:20

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Metalické odlesky vládnou letošnímu létu

Metalické kabelky jsou zvlášť pro léto vždy velmi aktuální. Jednak... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
5 typů kravatových uzlů

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Můžete mít sebekrásnější kravatu, ale pokud místo uzlu vážete... Celý článek


Reklama