Jak doplnit malé černé na promoci

Vložit odpověď
Olset

15.9.12 22:56

V listopadu mě čeká magisterská promoce a koupila jsem si tyto šaty - na rameni a dole mají stříbrný zip. Váhám, jestli zvolit výraznější šperk, viz foto z katalogu Pietro Filipi, nebo radši nechat výstřih volný a zvolit pouze něco na ruku a náušnice. Ladili byste do černa nebo radši nějakou barvu, aby se rozbila ta černá?

Najdete v encyklopedii: Černá barva

 

V každém případě jsou nutné jiné boty. nejen, že se nehodí stylem, ale mají moc malý podpatek vzhledem k délce šatů. pokud nechcete vypadat jako sražený trpaslík, vyberte nějaké s vyšším štíhlým podpatkem. možná bych zkusila decentně barevné - např. tmavě modré (ne rudé). a s nimi sladit např. naušnice.
přidávám se k názoru, že na krk nic - „bilo“ by se to se zipem, navíc šaty jsou už samy vzorované.

Jiná Realita +246226/-57511

16.9.12 00:41

 

No, vyměnila bych boty za něco elegantnějšího. Zipy se snesou už jenom s lehkým stříbrným náramkem, stříbrnými hodinkami a decentními náušnicemi. Nic visacího, masivního, divokého už bych nepřidávala. Ono bude dost těžké k tomu dopasovat třeba sako nebo svetřík, protože zipy si budou rozumnět tak možná s koženou bundou nebo textilním křivákem, což úplně nejsou kousky na promoce.

durduin +370/-144

15.9.12 23:42

 

panebože naučte se už, že je to ta promoce, hergot, když už jste byla schopná vystudovat vysokou, tak byste měšla umět i pořádně česky

misslonely +109/-46

16.9.12 12:43

 

Jak se tu píše výše - na krk nebo podobně bych už nepřidávala, vyměnila bych boty za elegantnější lodičky, a vzala si už jen decentní hodinky a náušnice, a dál už nic nepřidávala. Hlavní ozdobou bude stejně úsměv a uvolněný pocit z toho, že se to všechno zvládlo :)
Inspirace z katalogu PF je totiž sice hezká, ale ty šaty mají společnou snad jen tu barvu - stylově jsou trochu jinde.

miichalka +882/-142

15.9.12 23:48

 

Dobrý den, taky si myslím, že byste měla mít boty s vyššími podpatky bez pásku přes nárt. Působíte jako jemný barevný typ, myslím, že by mohla být pěkná kombinace s pudrově růžovou nebo pudrově lososovou, popřípadě s modrou, jak už někdo navrhoval- jen bych navrhla místo tmavě modré takovou tu decentní modrošedou (nevím jak se barva jmenuje), aby nabyl celý outfit moc tmavý.

Daniela1991 +971/-246

16.9.12 09:57

 

Pro misslonely, myslím (doufám!), že Olset ví, že promoce je ženského rodu.. Že jich jen absolvuje víc, a proto to slovo použila v množném čísle..
K otázce: rozhodně elegantnější boty a vyšší podpatek.

bmnm +865/-252

16.9.12 13:17

 

Vzala bych si jen náušnice, zipy jsou zajímavý detail, tak proč ho rozbíjet. Předpokládám, že ten prsten (jsa na prsteníčku levé ruky, pokud mě zrak neklame), pro vás má citovou hodnotu, tak si ho budete chtít nechat. A vašemu jemnému typu velmi sluší, v tom případě bych už další šperk na ruku nechala doma a náramek nepřidávala. Boty s páskem přes nárt vám ošklivě zkracují nohy a nesluší vám navíc, jsou zbytečně výrazné, chtělo by to klasické lodičky, barvy třeba tělové, pudrově růžové. Asi je celkem zbytečné ale psát, že jste důkaz toho, že černá nespasí všechny a že by se mi na vás mnohem víc líbila nějaká tlumenější barva šatů.

aailyyn +8057/-1745

18.9.12 13:20

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek