Jak doplnit tyto šaty na svatbu? (oprava)

Vložit odpověď
Shinach

27.7.15 17:34

Tak jsem si koupila šaty na svatbu, kam jdu jako host. Vím, že mi nesedí v horní části, ale mám maminku švadlenku a budeme ještě upravovat. Nicméně nevím, co za doplňky. Ráda bych pásek v některé z barev na květech (fialová/modrá/mentolová), ale co dál (náušnice, náramek, náhrdelník- nemají, ale budou mít výstřih). Plus boty. Na podpatku nepřipadají v úvahu ze zdravotních i jiných důvodů. Ale sandály mi připadají už zas moc letní. A to vůbec netuším co případně přes ramena- nejradši bych nějaký pléd, nejsem zrovna nejhubenější a sako se mi kvůli jedné svatbě pořizovat nechce.

Najdete v encyklopedii: Šaty pro těhotné nevěsty

 

Jak říkáte - jakákoliv výrazná barva z šatů, klidně červená, hlavně ne černá… Náhrdelník bych nebrala vůbec kvůli výraznému vzoru šat, spíš náušnice, a zůstala bych u jednoho šperku, ať jsou dominantní šaty. Ramena mi přijdou v klidu, pokud bude zima, můžete ten větší šátek nebo cardigan.

Shinach: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Suya +799/-213

27.7.15 19:45

 

šaty pěkný, pásek rozhodně v barvě, která je na šatech, ale spíš z těch světlejších a nebála bych se lesklé varianty…na krk nic - už se tam nic nevejde, volila bych masivní náramek…a boty - třeba lodičky s volnou špičkou nebo nepáskové sandály
http://www.eobuv.cz/…te-0200.html
http://www.eobuv.cz/…ent-129.html
http://www.eobuv.cz/…tribrna.html

a v podobném stylu psaníčko

kočka Míťa +1960/-700

28.7.15 08:31

 

V C&A mají milion různých levných propínacích svetříků nejrůznějších barev, které, kupodivu (teda minimálně moje dva) mají i výdrž. Co kdybyste se zkusila kouknout, jestli ještě mají ten světle fialový, který by mohl barvou odpovídat té fialové z šatů? Ale raději je možná vezměte s sebou, to víte, barvy na monitorech…A pak mám ještě návrh z jiného soudku. Co kdyby maminka švadlenka šatům v rámci úprav vršku vyrobila nějaký sympatický výstřih do V?

aerofrog +2174/-611

30.7.15 10:20

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek