Jak nejlépe kombinovat tyto boty?

Vložit odpověď
veveru

19.9.12 22:28

Před několika dny jsem tady v diskuzi vznesla dotaz ohledně bot, na který však nikdo neodpověděl, proto zkusím štěstí tady.
Jde mi o to, jak tyto boty kombinovat? Koupila jsem si je původně především kvůli tomu, že jsou opravdu teplé, ale zelená ramínka v diskuzi mě utvrdila v tom, že vlastně i dobře vypadají.
Budu ráda za každou radu, je mi líto je nechávat jen tak v krabici.
Kromě odpovědí tady můžete psát i do příslušné diskuze, ať mohu nějak reagovat, díky :)

Najdete v encyklopedii: Hnědá barva

 

Zdravím,
v diskuzi, na kterou odkazujete, píšete, že máte v šatníku kalhoty s úzkými nohavicemi, které se Vám nechce stahovat přes okraj bot. Osobně bych nohavice klidně schovala do bot - vršek bot tak hezky vynikne - pokud jsou ale ovšem kalhoty dostatečně úzké a nevytvoří se tím nehezké varhánky na nohavicích. :)
Dovedu si je představit například s černými úzkými kalhotami, černým jednoduchým kabátem končícím v půlce stehen (na který byste mohla připnout nějakou barevnou brož), koženou aktovkou v ruce (shodný odstín s botami), ruavice třebas v barvě brože na kabátě a pak s čepicí, která bude mít podobně hnědou barvu jako boty a stejně bílý kožíšek (v poslední době vidím v zimě často beranice). :)
http://www.buffalospree.com/Blogs/Style-Council/erins%20images/fur-hat-inset.jpg

Coctopusmaka +1000/-274

19.9.12 23:19

 

Já bych je nosila ke kalhotám i k sukni. Kalhoty ale určitě zastrkat dovnitř, širší kalhoty přetažené přes boty by podle mě nevypadaly dobře. Když bude fakt kosa, dala bych do nich klidně ještě návleky. K tomu by se mi líbil kabát nebo parka a pořádná šála. Celkově se mi líbí styling, jaký vymyslela @Coctopusmaka, nebo trochu dřevorubecký styling - s úzkými džínami, kostkovanou košilí a hrubě pleteným svetrem. Co se týče sukní a šatů, tam bych si oblékla něco rozevlátého, romantického, navrstveného, aby to tvořilo s botami kontrast. :)

Rabbit-Heart +8942/-2610

20.9.12 08:00

 

Úzké kalhoty (třeba tmavé džíny) a hrubě pletený, třeba i oversize, svetr (např. ve vínové, horčicově žluté - podle toho, jaká barva vám sedne), brašna koženého vzhledu křížem přes tělo.

Modrý vrabec +141/-35

20.9.12 11:14

 

Vzhledem k tomu, že jsou v pro mě univerzální barvě, tak já bych si k tomu dokoupila kabelku, aby ladila, a celou zimu bych je nesundala z nohy :)
Dovedu si je představit jak ke slimkám, tak ke kalhotům se širší nohavicí, ke kabátu delšímu i kratšímu. Blbě se radí, netušíme, co máte v šatníku a co běžně nosíte. Za mě jsou to univerzální boty na zimu, vhodné k víceméně všemu, co v zimě nosím, krom zimních sukní.
Mohu se optat, kde jste je koupila? Sháním totiž teplé boty na zimu, tak že bych nakoukla do obchodu.

Martini90 +2130/-352

19.9.12 23:06

 

Silné punčocháče a kostkovanou skládanou vlněnou sukni, nahoru svetr s copany.

Linie +19644/-3300

20.9.12 09:02

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek