Jak se obléknout na dostihy?

Vložit odpověď
Lucka470

8.5.12 14:58

Dobrý den,
dostala jsem pozvaní na nedělné dostihy do Velké Chuchle. Prosím, mohl by mi někdo poradit - co na sebe? Popřípadě zda nemá někdo zkušenost, co tak nosí ostatní? Děkuji za odpovědi.

Najdete v encyklopedii: Jak se obléct do divadla

 

Malá inspirace:
http://www.burdastyle.com/…-races-dress?…
http://www.burdastyle.com/…-races-dress?…
http://www.burdastyle.com/…by-day-dress?…

http://www.burdastyle.com/…-races-dress

A nezapomeňte na Vivian (jakkoli ten film nesnáším, ty šaty jsou nádherné):
http://2.bp.blogspot.com/…aroberts.jpg

Být Vámi, rozhodně vsadím na nějaké pěkné šaty.
http://www.gemini-woman.co.uk/…t_ladies.jpg

Lucka470: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Katio +2113/-453

8.5.12 23:27

 

Pořádný klobouk! Kde jinde se s ním může člověk vyblbnout než na dostizích!

lindiste +2684/-702

9.5.12 09:36

 

zdravím. tak já osobně bych šla buď v něčem co vypadá jako jezdecky - to ale asi spíš v chladnějším počasí - úzké jezdecké kalhoty s košilí, šátek kolem krku, pánský klobouk - hučka na hlavě, kožené holínky a bunda .. a v létě (teplém počasí) spíše za tu dámu - šaty+ klobouk (a boty dle toho co vám bude pohodlné a dle typu šatů - lodičky, balerínky případně elegantní oxfordky na středním širším podpadku)
přesně jsem ale ten typ, který nepůjde v džínách „protože je tam mají všichni“ beru klobouk i když budu jedna ze dvou :-)

scarlete +2643/-1465

9.5.12 16:18

 

Pokud jste,,obyčejnější hosté"doporučuji něco sportovního, pokud jde o pozvání ve více VIP stylu, doporučuji kalhotový nebo se sukní kostýmek a můžete na sebe upoutat s ladícím kloboukem, to k dostihům patří:)

Eliss12 +8/-1

8.5.12 18:30

 

V Chuchli jsme kdysi byli na prestižní akci ve VIP salonku. I můj tehdy téměř dvouletý syn byl oblečen lépe než půlka salonku :( Někteří v džínech (i ženské i chlapi), mikinách, tričkách. Můj syn v oblekových kalhotách, vestičce ze stejného materiálu a bílé košili některé skutečně převyšoval. Manžel měl oblek, tím se nic nezkazí. Já měla koktejlky. Klobouk jsem neměla, ale klidně bych si teď nějaký umírněnější vzala.
Jestliže jdete někam do klasického hlediště, moc bych to neřešila, tam se chodí oblékáno normálně…

ZetKa +1387/-259

10.5.12 23:16

 

Tak na dostihy člověk nechodí každý víkend, žejo. Takže bych si to řádně užila, oblékla „nedělní“ šaty, klidně i klobouk.
To, že tam většina lidí chodí v obyč hadrech, neznamená, že by se jim člověk měl přizpůsobovat, když pro něj samotného je to svým způsobem vyjímečná příležitost.

Kulíšek nejmenší +21/-9

14.5.12 10:08

 

Do Chuchle chodíme často, stačí úplně standardní oblečení, pokud tedy nejdete jako VIP. A s kloboukem jsem tam viděla tak dvě dámy, takže spíš nedoporučuji. Něco jiného je Velká Pardubická

PavlinkaK +733/-186

9.5.12 10:45

 

Jak radí ostatní, do VIP klidně po anglicku šaty a klobouk, jako normální návštěvník sportovnější módu, teda pokud se nejedná například o České Derby či významné podzimní dostihy. Jinak se v Chuchli pohybují lidé od tepláků až po slečny na jehlách, které po pád dostizích skučí. Sama volím na dostihy džíny a mikinu (já vím peklo) 4 hodiny stojím a pohybuji se od cíle k paddocku a zpět s foťákem.

MP Janka +6947/-1185

22.5.12 14:46

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek