Jaká barva kabelky k nude lodičkám?

Vložit odpověď
kočičííí

22.2.13 18:24

Díky za rady ke kárované sukni, už ji mám. Při její koupi jsem ukořistila též nude lodičky. Jelikož jsem nikdy nenosila béžovou a podobné barvy, potřebuju ještě kabelku, která by je vhodně doplnila v outfitu laděném do šedobéžovo - krémova, možná tak ještě s oranžovým či čokoládovým páskem. Zároveň oboje hodlám taky nosit k bílým letním šatům, černým pouzdrovkám a tak podobně. No a rozhoduji se mezi odstínem kabelky béžovým či o něco světlejší ecru. Ecru by bylo podle mě chladnější, s nude více tón v tónu, béžová bude odlišnější, víc jaksi do teplého odstínu a malinko tmavší. Váhám váhám. Poraďte, odbornice.

Najdete v encyklopedii: Elegantní styl

 

Podle mě je kouzlo nude lodiček právě v tom, že si k nim můžete vzít jakoukoliv kabelku, respektive ji vybírat podle oblečení. Pokud se snažíte ji co nevíc sladit, tak doporučuju co nejpodobnější barvu k botám.
Jinak se nebojte krémové lodičky nosit vážně s čímkoliv - červenou, modrou, pastelovými barvami… Tady se fantazii vážně meze nekladou.

Judy24 +22732/-1925

22.2.13 18:44

 

Nesnažte se ladit kabelku k botám, mohlo by to působit příliš křečovitě, dnes už se tohle pravidlo neprosazuje. Ale je hezké, když se ta nude barva objeví ještě jinde v nějakém nenápadnějším měřítku, třeba na nehtech, na řemínku u hodinek apod. :) Pakliže ale opravdu chcete, aby kabelka měla stejný odstín jako boty, tak dejte pozor, ať to ve výsledku nevypadá tak, že jste se urputně snažila to sladit, ale nevyšlo to (tj. že to bude malinko jiný odstín). Já osobně bych raději volila úplně jinou kabelku. Ladit by měla spíše stylově než barevně.

Karin +43234/-7501

23.2.13 04:35

 

barvu kabelky jakoukoliv, řídila bych se jenom tím, jestli mají lodičky teplý nebo studený odstín a potom podle toho vybírala odstín kabelky

Gräfin +34384/-6993

23.2.13 09:27

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek