Jaká barva kabelky k nude lodičkám?

kočičííí

22.02.13 18:24

Díky za rady ke kárované sukni, už ji mám. Při její koupi jsem ukořistila též nude lodičky. Jelikož jsem nikdy nenosila béžovou a podobné barvy, potřebuju ještě kabelku, která by je vhodně doplnila v outfitu laděném do šedobéžovo - krémova, možná tak ještě s oranžovým či čokoládovým páskem. Zároveň oboje hodlám taky nosit k bílým letním šatům, černým pouzdrovkám a tak podobně. No a rozhoduji se mezi odstínem kabelky béžovým či o něco světlejší ecru. Ecru by bylo podle mě chladnější, s nude více tón v tónu, béžová bude odlišnější, víc jaksi do teplého odstínu a malinko tmavší. Váhám váhám. Poraďte, odbornice.


Reklama

 

Podle mě je kouzlo nude lodiček právě v tom, že si k nim můžete vzít jakoukoliv kabelku, respektive ji vybírat podle oblečení. Pokud se snažíte ji co nevíc sladit, tak doporučuju co nejpodobnější barvu k botám.
Jinak se nebojte krémové lodičky nosit vážně s čímkoliv - červenou, modrou, pastelovými barvami… Tady se fantazii vážně meze nekladou.

Judy24 +10462/-1043

22.02.13 18:44

 

Nesnažte se ladit kabelku k botám, mohlo by to působit příliš křečovitě, dnes už se tohle pravidlo neprosazuje. Ale je hezké, když se ta nude barva objeví ještě jinde v nějakém nenápadnějším měřítku, třeba na nehtech, na řemínku u hodinek apod. :) Pakliže ale opravdu chcete, aby kabelka měla stejný odstín jako boty, tak dejte pozor, ať to ve výsledku nevypadá tak, že jste se urputně snažila to sladit, ale nevyšlo to (tj. že to bude malinko jiný odstín). Já osobně bych raději volila úplně jinou kabelku. Ladit by měla spíše stylově než barevně.

Karin +39032/-6835

23.02.13 04:35

 

barvu kabelky jakoukoliv, řídila bych se jenom tím, jestli mají lodičky teplý nebo studený odstín a potom podle toho vybírala odstín kabelky

Gräfin +34240/-6982

23.02.13 09:27

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Rihanně se opět podařilo vzbudit rozruch

Tímhle kostýmem z Crop Over Festivalu s tyrkysovými vlasy, obřími... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama