Jaké boty k červeným šatům?

mirandapriestly

11.09.16 10:11

Kupuju si do tanečních boty na podpatku a potřebovala bych vědět jakou barvu bot zvolit k těmto šatům, popřípadě jaké doplňky (náušnice)


Reklama

 

pokud to s tancem myslíte vážně (tj. ne odejít po třech lekcích s bandou lidí do hospody), volila bych investici do tanečních bot. Ideálně s plnou špičkou, ať netrpíte v počátcích, flare ne moc vysoký podpatek + chránič na něj. Supadance, Heller - těch značek je spousta a pokud budete tančit i za pár let (byť jen občas na nějakém plesu), boty na to dělané se odvděčí tísíckrát byť jejich pořizovací cena je vyšší. Ale varuji, nechoďte v nich „běžně“ - kožená podrážka na to není dělaná. Bojíte-li se sálů, které nejsou moc uklízené, že budou klouzat - nastříkejte lehce podrážku lakem na vlasy.
K barvě - tělový satén je poměrně univerzální, šla bych do něj. Pozor na černé podrážky, které „gumují“ - může to být problém a mohli by vám říct, že si máte koupit jiné - pokud zvolíte běžnou obuv. Naušnice bych volila jednoduché, snad jen perličku či čirý kamínek nebo stříbrnou kuličku, štangli. Čím jednodušší, tím lepší. Ale je to věc vkusu.

mirandapriestly: Odpověď mi pomohla, děkuji!

MP Vladenka +9453/-3329

12.09.16 02:20

 

Boty s pevnou špičkou, páskem kolem kotníku, aby Vám neskákaly na noze, a s koženou podrážkou. (Gumová neklouže, zadrhávala byste.) Pokud Vám nevadí svlékat punčochy/punčochá­če, máte pěknou pedikuru a nebojíte se přišlápnutí, můžete i volnou špičku.
Barva krémová, tělová, možná karamel. Pokud jste výrazný typ, možná Vám budou slušet černé, pak bych doporučila přidat jednoduchý úzký černý pásek.

mirandapriestly: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Smažačka +67/-15

13.09.16 05:35

 

No myslím, že rozdíl při pořádném dupnutí na prsty mezi tanečníma botama s plnou špičkou a těmi bez špičky je žádný. Bolest strašná v každém případě. Pokud máte chráněné prsty spíš odolají punčocháče. Bohužel, boty do latiny s plnou špičkou vypadají blbě, zvlášť ma větší noze. Pokud chcete mít pocitově chráněné prsty, volte spíš boty na standart. S nižším podpatkem (zase, vypadá blbě na větší noze, ale zato to ustojíte to s partnerem), spíš saténové než kožené, s jelenicovou podrážkou (nechodit v nich venku a čistit podrážku speciálním kovovým kartáčkem) - je lepší kontak s parketem a hlavně kontrolujete skluz (nekloužou, ale ani nebrzdí například v točkách). Co se barvy týče, nemám názor. Jenom na béžových (tělových) je víc vidět otisk partnerovy podrážky:-)

pozdni_ctyricitka +969/-337

16.09.16 22:28

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Chlupaté papuče vystřídaly huňaté náušnice

Indiánskoamerický návrhář Naeem Khan představil na newyorkském... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek


Reklama