Jaké doplňky k šatům na maturitní ples?

Vložit odpověď
saili

20.2.18 16:34

Dobrý den,

za tři týdny mne čeká maturitní ples a já si lámu hlavu s výběrem doplňků.

Šaty mám koupené už dlouho (přikládám fotky), lodičky mám černé s páskem.
Líbila by se mi květinová ozdoba do vlasů. Nejvíc by se hodila černá barva, ale v mých vlasech nebude skoro vůbec vidět. Vlasy mám kudrnaté, tmavě hnědé - jsem stejný barevný typ jako modelka. Vybrala jsem si jeden květinový polověneček, myslíte, že se k šatům hodí?

Nebo by jste mi doporučili úplně jiné doplňky?

Děkuji mockrát za rady!

Najdete v encyklopedii: Jak se obléct do divadla

 

Lodičky jsou k takovým šatům absolutně nevhodné!!! Potřebujete lehoučké sandálky na vysokém podpatku, tenoučké punčochy s otevřenou špičkou. Šaty hodně odhalují, musíte jít bez podprsenky, to vyžaduje dokonale pevná ňadra. Pozor na pleť na zádech a pažích, měla by být bezchybná, neškodí poprosit maminku o přepudrování. Věneček působí něžně, tím spíše nelze kombinovat s uzavřenou botou. Jste-li " vílí typ", pak klidně, ale makeup v musí být velice jemný, vlasy v perfektním stavu, lesklé a nadýchané, líčila bych více oči než rty. Doplňky stříbrné, bílé, zhruba v barvě šatů, o odstín či dva tmavší. Doporučuji také přizpůsobit šatům své chování, víla se neopije, nemluví hrubě, nekřičí… PS Pro maturitu z čj: byste, nikoli by jste!!!

saili: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Bossygirl +6532/-2376

20.2.18 17:29

 

Ty šaty jsou nádherné!! Vyvolávají ve mně dojem baletky, možná proto mi ten věneček připadá už přehnaný - odvádí od nich pozornost. Zkusila bych spíš něco jednoduššího. A pokud určitě chcete květinu, tak většině lidí sluší víc, když je umístěná na straně. Ale jestli můžete, zkuste svoji kombinaci předem, třeba to spolu bude vypadat dobře…

https://i.pinimg.com/…98c436a3.jpg
http://chicvintagebrides.com/…1fdda082.jpg

saili: Odpověď mi pomohla, děkuji!

linda21 +2183/-497

21.2.18 14:16

 

Komentující přede mnou vše vystihly. Věneček i šaty krásné, určitě bych to vzala (boty stejně nebudou vidět, ale páskové lepší. Pokud vezmete věneček do pěkně načesaných vlasů, už bych volila jen decentní šperky ve stříbrné barvě (prstýnek, drobné náušnice). Nepřehnat to, ať to nevypadá jak od kolotočů!

Ať vám to sluší a krásný maturantský večír!

zelwice +270/-214

21.2.18 19:34

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek