Jaké džíny jsou dnes trendy

Vložit odpověď
jasmin_nahokvety

9.5.18 11:58

Krásný den, prosím potřebuji poradit s výběrem vhodných džínových kalhot. Abych to objasnila: 99 % mého šatníku tvoří sukně, šaty a pár širokých kalhot. Džínům jsem nikdy neholdovala a mám jen dvoje slimky, které jsem ,,podědila" po kamarádce. Současné uchopení džínové módy se mi ale začíná víc a víc líbit, proto bych si ráda nějaké pořídila. Ne do práce, spíš pro příležitosti jako odpolední procházka nebo večerní posezení na Letné (Mohou tedy být nápadnějšího střihu, rozhodně nejsem šedá myš, co by se bála vyčnívat. Raději bych si každopádně pořídila barevně univerzálnější kousek, co se dá dobře kombinovat.). Co se mé postavy týče - 170 cm, 55 kg, dle prodavaček mám ideální konfekční velikost. A teď přichází ta potíž: jelikož trendy v džínové módě nesleduji, mám jen velmi velmi hrubou představu o tom, jaké střihy se právě nosí (vím, že slimky pomalu ztrácejí na popularitě, ale které střihy je nahrazují?) a ještě menší představu o tom, v jakém řetězci koupit hezký, v rámci možností pohodlný kousek (max 1000 Kč). Budu hrozně ráda za vše doporučení, předem moc děkuji!

Najdete v encyklopedii: Příležitosti

 

Sháněla jsem teď džíny (nosím je také jen příležitostně) a přišlo mi, že žádný pořádný výběr není :-( Resp. buď mají roztrhaná kolena (to si nemusím kupovat nové, že) nebo jsou to plísňáky (ty mi přijdou úplně odporné) nebo super extra skinny (a ty mi prostě nejsou). A tím to končí. Zkuste oběhnout pár obchodů a podívat se, mě nejvíc sedí džíny z HM, ale x let staré, snad něco zajímavé objevíte.

paviocko +656/-112

15.5.18 11:05

 

Vyčnívat v džínách je docela náročné, ale zkuste třeba model a la 70. léta - džíny s vysokým pasem a ultraširokými zvonovými nohavicemi, barevnou halenku a rozpuštěné vlasy a velké sluneční brýle nebo klobouk s širokou krempou… (A boty na vysokém podpatku, eventuelně na extravagantní platformě, ta sedmdesátkám sluší, ať nevypadáte jako zaražená do země - nejste vysoká a zvony opticky zmenšují postavu). Letos jsou taky v módě výšivky, nejčastěji květiny, jenže nevím, zda nebo kde je možné koupit vkusné džíny v tomhle stylu, a skoro bych se vsadila, že vkusné lacino nepořídíte nebo že za rok budou out… Střihy se nosí snad všechny, které člověku sedí (tvarově, typově, stylově, velikostně), takže pas normální, vyšší až vysoký (určitě ne bokovky, ze kterých kouká vzadu čárka) a tvar nohavic spíš rovný. Bootcut a zvony při vaší výšce jen s vysokými podpatky nebo platformou. Jděte na internet (třeba na Pinterest) a nakoukejte hodně hodně moc typů džín a jak se nosí, ať získáte představu o tom, co se vám líbí. A pak shánějte, snižujte nároky, zvyšujte rozpočet… :D

Karin +43203/-7490

16.5.18 20:40

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek