Jaké kozačky k tomuto kabátu?

Vložit odpověď
Alexanderka

3.1.14 00:21

Hezký den,

k Vánocům jsem si pořídila nový kabát od Promode. Barva i střih jsou perfektní, nicméně pořád nevím jaké si k němu pořídit kozačky.. Co myslíte? Nízké/vysoké, na podpadku/bez podpadku, hnědé/černé?

Najdete v encyklopedii: Příležitosti

 

Myslím že jakékoli. Já mám podobný a nosím k němu jak černé s podpatkem, tak hnědé bez podpatku. K sukním. Oboje funguje. Jak píšou kolegyně, záleží trochu, co budete nosit k tomu, ale myslím, že červený kabát je natolik univerzální, že při rozhodování hnědá/černá se u něj nedá udělat chyba ;)

SkyP +2573/-702

3.1.14 16:46

 

asi bych se vyvarovala hodně vysokých hnědých bez podpatku, to by se mi asi nelíbilo (ikdyž záleží na odstínu, béžové nebo naopak hodně tmavé klidně). jinak vemte v úvahu, zda budete nosit kalhoty nebo sukně, příp. jaké barvy (kalhot, punčocháčů, doplňků) ráda nosíte.
já osobně bych asi sháněla šedivé =))

+/-

3.1.14 14:43

 

K tomuto bych asi šli všechny možnosti…sama mám červený kabát (mimochodem také z Promodu :D) a nosím k tomu kotníkové hnědé botky na klínu, které mají béžovou aplikaci, tak že to poté ladím s béžovou šálou, rukavicemi i čepicí :) ale myslím si, že třeba černé kozačky na nízkém podpatky by byly také hezké, tak že můžete vyrazit do krámů a jen zkoušet a zkoušet a jistě sama poznáte, které botky se k tomu hodí nejvíce :) já jsem původně chtěla černé a nakonec mám ty hnědé :D .....a chválím výběr obchodu, miluju ho :D

Zdisenka +8/-1

3.1.14 01:02

 

Souhlasím s ostatními, prakticky jakékoli (nutno vyzkoušet). Pokud nosíte ráda delší sukně nebo kalhoty, co se nestrkají do kozaček, tak radši kotníkové boty, s úzkými kalhotami nebo kratší sukní budou hezké i kozačky.

dagur +4357/-848

3.1.14 17:58

 

nejaké pekné a pohodlné, aby neležali v botníku

Alexanderka: Odpověď mi pomohla, děkuji!

dagino +9807/-4214

3.1.14 19:18

 

Obecně bych nešla do vysokých nad kolena a zdobených, mohly by pak působit v kombinaci s kabátem dost lacině. Hladké ať už s podpatkem vyšším či nižším, v hnědé nebo černé - to bude vždy vypadat dobře, nadčasově. Jak už bylo řečeno, záleží i na tom, co budete mít pod kabátem.

MP Vladenka +9533/-3345

6.1.14 11:14

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek