Jaké líčení k šatům

Vložit odpověď
Tequila

10.1.13 15:46

V pátek (zítra) jdu na ples poprvé v nových šatech viz obrázek, jen je nemám v černé, ale v tlumené červené - možná spíš až vínové barvě (obrázek v této barvě jsem na netu nenašla a vyfotit už nestihnu). Mají na prsou aplikaci ze stříbrných a červených kamínků, budu k nim mít stříbrné boty, kabelku a náušnice (visací, z podobných kamínků jako jsou na výšivce). Mám tmavě hnědé rovné vlasy někam pod lopatky, asi je budu mít jen vyfoukané a rozpuštěné(vyčesat si je sama bohužel ani neumím), světlou pleť a zelené (poměrně výrazné) oči. Jaké byste mi poradily líčení? Případně můžete samozřejmě komentovat i doplňky atd… :-)

Jelikož nemůžu dále komentovat, ještě napíšu, že jsem uvažovala o nějakých neutrálních stínech do šeda(šedohněda?), černou linku na horní víčko a nenápadnou rtěnku (obvykle se držím toho, že mají vynikat rty nebo oči a na tom plese budu asi často pít tak bych výraznou rtěnku stejně pořád stírala :-)).

Děkuji

Najdete v encyklopedii: Jak vybrat šaty na ples

 

Buď bych šla do kouřového líčení očí (šedočerný stín, černá tužka a řasenka) + „nahé“ rty ( barvou skoro neviditelná rtěnka, nude) , nebo do tzv. francouzského ( jen černé linky a řasenka + výrazná rtěnka - optimálně v odstínu šatů). Chce to vyzkoušet, co lépe sedne. Pokud budou náušnice, tak vzhledem ke kamínkové aplikaci už nic, maximálně náramek či nápadnější prsten. Zamyslela bych se ještě u vlasů, nějaký drdol, výčes by to celé „dotáhl“- pomoci může třeba i kamarádka… ;)

Chany +14998/-1563

10.1.13 19:51

 

Být Vámi, tak se na ples nebojím nalíčit výrazněji. Na pusu bych dala pouze nějaký balzám či lesk, a oči vystínovala přes stříbrně šedou do tmavě šedé a asi spíš bez té linky ( nebo s linkou ale ne přes celé oko, ale jen tak protáhnout a zvýraznit koutek) . To Vám k zeleným očím půjde a navíc to bude ladit se šaty. :-)

Vaja1988 +89/-24

10.1.13 19:00

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek