Jaké oblečení k bundokabátu

Vložit odpověď
SkyP

21.1.15 12:17

Milé pekelnice,
chodím neustále v sukních a kabátech, ale ve výprodejích jsem pořídila modrý „bundokabát“ (na obrázku). Vedu vlastně jen dvoje rifle, které se k tomu dají vzít. Vize je, abych měla něco jiného, sportovnějšího a teplejšího ke kočáru nebo i bez něj. Co se k tomu dá nosit? Jenom kalhoty? Je možná i nějaká sukně? nejsem si jistá jaká… Ráda bych nosila i stávající sukňový šatník. Bondokabáty se sukněmi vídám, ale většinou jsou po kolena a v černé barvě, takže si u tohoto kratšího modrého nejsem jistá. (ten černý delší jsem nechtěla - je to moc podobné normálnímu kabátu a chtěla jsem něco odlišného).
Díky za rady, případně obrázky.

Najdete v encyklopedii: Příležitosti

 

Já bych k tomu sukně nenosila. Přijde mi, že by ten kabát vypadal lépe, kdybyste ho skutečně ladila spíš do sportovna. Umím si to sice představit s kratší sukní na tělo, ale není to úplně ono. Myslím, že určitě jednou za čas neuškodí nechat sukni a klasický kabát doma a vyrazit sportovněji. Pokud vám k tomu klasické modré džíny připadají nudné, zkuste barevné verze. Třeba nějak takhle:

A vždycky to jde nějak rozzářit barevnou čapkou nebo šálou :)

andiedvorakova +8745/-1219

21.1.15 13:19

 

Podobnou bundu mám v černé barvě a sukně k ní nosím běžně. Jde o zimní sukně ke kolenům z teplého, silnějšího materiálu. Záleží na konkrétní sukni.

martinarie +576/-281

21.1.15 20:29

 

Mohu se,prosím,zeptat,odkud je ten kabátek?je krásný.

lucie1112000 +8/-0

22.1.15 21:17

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek