Jaké šaty ke zdobeným botám?

Vložit odpověď
Malina jahodová

30.7.12 10:20

Usmálo se na mě štěstí v podobě manžela, co mi jen tak z ničeho nic přivezl boty, které by prý šly k mé ladné nožce. Zřejmě se na mě to štěstí směje hned trojnásobně, protože jsou ze slevy ze starší kolekce, kde ty kytky jsou na každé botě rovnou tři. U kotníku, jako na obrázku, na nártu a u prstů navíc jsou o poznání bohatší. (Nemám tu foťák, takže nemůžu vyfotit ty svoje.)

Je to přesně typ bot, které bych si sama nekoupila, oblečení i obuv mám většinou jednoduché a nezdobené. Boty jsou od Victoria's Secret a dostala jsem k nim ještě kalhotky a podprsenku stejné značky, čímž můj muž považuje můj oděv na elegantní večerní zahradní slavnost za vyřešenou záležitost. Nicméně asi bude vhodné, když si k tomu ještě pořídím šaty. A teď babo raď.

Mám tu dvoje společenská šaty, ale ráda si zajdu nějaké koupit. Mám tu velmi strohé tmavě šedé upnuté pouzdrové šaty s korzetem s odhalenými rameny, bez rukávů i ramínek v délce po kolena. Dál tu mám černé volánové šaty, délka kus nad kolena, větší kulatý výstřih, nabírané miniaturní rukávky, styl ála ohnivá španělka.

Které šaty byste si vzaly? Jaké byste si koupily, aby ladily k té záplavě květů na nohou? A co k nim? Červené psaníčko?

Prosím, neraďte mi, ať si ty boty neberu, neb je to kýč. Jistě chápete, že si je na mužovo přání vezmu, i kdyby pozítří náhodou sněžilo, nehledě k tomu, že jsem se teď na nich půl dne učila chodit a už nepadám při každém druhém kroku, což nesmí přijít vniveč.

Něco o mně: Postava štíhlá, přesýpací hodiny, 170 cm, velikost 34-36, větší prsa a trochu silnější horní část stehen, 30 let, zimní typ - tmavé vlasy, snědá pleť.

Moc díky za tipy.

Najdete v encyklopedii: Červená barva

 

Já osobně bych si je vzala, ale udělala bych nich hlavní prvek celého outfitu… Max. červenou rtěnku+lak…Jinak bych všechno ostatní volila do černa, tm.modra, šeda.....Šaty bych si koupila jednoduché, bez jakýchkoliv ozdob, nabírání apod.věcí…A kabelku v barvě šatů a taktéž jednoduchou…Z doplňků bych se zaměřila na naušnice a řetízek max…

BarunkaN +483/-175

30.7.12 10:38

 

Podle Vašeho popisu bych volila ty šedé šaty. Kombinace černá-červená je sice klasika, ale dle mého názoru už trošku nudná. Navíc nevím, jak moc volánovité ty černé šaty jsou - k těmto botám bych volila šaty jednoduchého střihu. Osobně by se mi líbily buď s šedou nebo s nude, případně s limetkově zelenou, tmavě zelenou, petrolejovou nebo fialovou. Naopak bych se vyhnula kombinaci s námořnickou modří. Psaníčko bych ladila spíš k doplňkům, červené by vypadalo moc matchy-matchy a navíc by odtahovalo pozornost od bot. Přiložený obrázek je pro ilustraci barevné kombinace, nikoliv stylu :)

Rabbit-Heart +8943/-2610

30.7.12 10:44

 

Boty musíte nechat vyniknout, takže co nejjednodušší šaty. Z těch co nabízíte rozhodně ty šedé. K tomu červenou rtěnku nebo třeba červenou květinu do vlasů. Šperky bych volila nějaké decetnější. Psaníčko raději neutrálně tmavé.

Nitty +961/-95

30.7.12 11:02

 

Souhlasím s Nitty (šedé šaty, tmavé psaníčko, decentnější stříbrné doplňky). Pouze bych vynechala květinu do vlasů a jako druhý červený akcent volila mezi rtěnkou a lakem na nehty na rukou (lak na nohou by měl být neutrální).
Pokud jde o zde často doporučované šaty barvy nude, ačkoli se mi kombinace red-and-nude líbí, svědčí podle mě spíše výrazným blondýnkám (kontrastní jarní typy). Zimním typům nude odstíny u obličeje obecně příliš nelichotí, ačkoli výjimky mohou samozřejmě existovat.

chinin +26758/-7004

30.7.12 14:57

 

Volánové černé, navíc ještě s nabranými rukávky, bych si určitě nebrala, boty nevyniknou, bude to přeplácané.

Myslím, že je nutná maximální jednoduchost.

Z těch, co máte, by šly šedé, ale mně by se nejvíc líbily nude pouzdrové…a k nim buď rudé rty a třeba stříbřitá kabelka a jeden stříbrný šperk (když jste zimní typ) nebo bych zkusila červenou zcela hladkou (ale musela byste trefit stejný odstín jako bot), nahé rty a zvýrazněné oči (kouřové líčení?).

Kdyby to byly hladké rudé lodičky, navrhla bych třeba i modré šaty, nebo ještě nějaké jiné šaty, ale protože jsou tak zdobené, moc bych to s colourblockingem nehrotila.

Jiná Realita +246239/-57511

30.7.12 10:40

 

Já Vám mnoho nového neporadím, já Vám jen závidím manžela. Fakt :) A přikláním se k šedým pouzdrovkám.

Ava +6511/-1735

31.7.12 00:41

 

Myslím, že by šaty šly obojí, záleží, jak se budete chtít cítit. K šedým strohým bych boty nechala solitérně vyniknout. Jako španělka je černá/červená ideální kombinace a pokud jste tmavovlasá, není co namítnout…

miťon +43/-21

30.7.12 10:33

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek