Jaké šaty k lososovým/meruňkovým doplňkům?

Vložit odpověď
blue orange

6.2.17 14:06

Dobrý den,
Moje otázka bude možná trochu od konce, ale nějak si nevím rady. Byla jsem pozvána na svatbu a nevěsta si přeje, aby byli všichni hosté sladění s barvou svatby - lososovou/meruňkovou. Jsem bledule a proto vím, že šaty v této barvě pro mě nepřipadají v úvahu. Proto vím, že budu muset volit doplňky v této barvě (asi náušnice, případně něco na krk). A tady jsem právě narazila. Nějak nevím, jaké zvolit šaty, aby se k nim dané doplňky hodily. Říkala jsem si, že možná tmavě modré, ale nejsem si jistá. Dělám celkem obstojně s korálky, takže doplňky si potom vyrobím typově k šatům. A potom je ještě otázka, jaké třeba volit boty a kabelku? Také lososové (což nevím, jestli takové boty seženu) nebo už můžou být třeba černé (k tmavým šatům)? Za všechny rady děkuji.
P.S. Svatba je koncem dubna v kostele. Co byste mi doporučili jako vrchní vrstvu? V dubnu může být na kabát, ale taky už by mi mohl stačit jen nějaký pléd.

Najdete v encyklopedii: Jak se obléci jako host na svatbu?

 

Umím si představit různé odstíny modré a zelené - podle toho, který vám sluší.

blue orange: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Jill07 +734/-116

6.2.17 19:48

 

Pokud vyberete jednobarevný lososový šátek a dáte ho ke krku, tak to už rovnou můžete mít i ty šaty. Napadlo mě, co si pořídit takovou sukni a doladit ji halenkou, pokud byste nemusela mít za každou cenu šaty? Já mám docela ráda kombinaci svých šedých šatů s lososovým šátkem a ty dvě barvy se mi vedle sebe moc líbí. Co jít tedy do šedé nebo šedo-stříbrné? A myslím, že jsem losové nebo jemně meruňkové viděla někde pěkné větší psaníčko. To vše záleží na vašem postavení na svatbě, vkusu, věku a postavě. Určitě do té doby seženete něco úžasného!

blue orange: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Josefka +7900/-921

8.2.17 14:56

 

Nedávno jsem si v Deichmannu koupila lodičky v lososové barvě. Nevím, jestli je to Váš styl, třeba by se Vám líbily. Byly levné a překvapilo mě, že i pohodlné. https://www.deichmann.com/…C4%8Dky.prod?…
Líbila by se mi kombinace s modrou nebo šedou.

blue orange: Odpověď mi pomohla, děkuji!

petik01 +1934/-1187

8.2.17 21:20

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek