Jaké zvolit doplňky k těmto šatům?

Najora

15.09.14 12:54

Zdravím Modní peklo :) Pořídila jsem si tyto šaty z H&M a mám dotaz ohledně doplňků. Samozřejmě mě napadla klasická kombinace černá-zlatá, ale třeba vás napadne něco výraznějšího, na co bych nepřišla. K šatům chci mít vyčesané vlasy a výraznější rty. Ze šperků bych asi vynechala náhrdelník, přemýšlela jsem jen o náušnicích a náramku třeba.
Děkuji za rady a odpovědi! :)


Reklama

 

Náhrdelník bych také vynechala. Náušnice klidně výraznější. I náramek může být. Barvu bych volila podle toho, zda vám sluší spíš zlatá nebo stříbrná. Variantou jsou i šperky v barvě gun black, což je něco jako černá stříbrná. Barvu bot můžete klidně sladit s barvou rtěnky, pokud bude skutečně výrazná. Klasika jsou nude nebo černé lodičky, s těmi nemůžete v tomto případě nikdy sáhnout vedle. Ale obecně k tomu půjdou jakékoliv jednobarevné lodičky (pak ale pozor, aby šly dohromady s případným sáčkem či kabelkou).

Najora: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8735/-1219

15.09.14 14:09

 

Co se týče barev, tak si myslím, že vás nezradí ani červená. A záleží na vás, jestli si pořídíte klasicky rudé rty nebo spíš vsadíte na ty doplňky.

aailyyn +7992/-1729

16.09.14 09:58

 

Já bych si pořídila jednu dlouhou náušnici na tu stranu s odhaleným ramenem,klidně až po klíční kost. A do druhého ucha jen nějaký zirkon drobný třeba. Na krk nic. Naramek si moc neumím představit,když už tak na ruce s rukavkem. Nebo nějaký větší prsten co by šel k tr náušnici. A barevně asi zlatá nebo taková ta zašla zlatá s patinou.

ProfZav +1452/-323

15.09.14 13:36

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Na předávání cen v pyžamu po dědečkovi

V Americe se uskutečnilo každoroční předávání cen Teen Choice... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama