Jakou zvolit barvu kabelky a bot k této bundě?

Vložit odpověď
_dasenkaa_

30.8.13 19:24

Ahoj, včera jsem si koupila bundu na podzim. Jelikož měřím 150 cm, tak nemám na výběr a musím nakupovat v dětském oddělení. Takže se mi moc nelíbí její barva, ale hlavně, že mi sedí. Přemýšlela jsem, jakou barvu bot a kabelky zvolit k této bundě a napadá mě snad jen hnědá (nejraději bych to zkombinovala s černou, ale to asi nepůjde??). Děkuji za všechny nápady :)

Najdete v encyklopedii: Růžová barva

 

Barvy nejsou problém, spíš si dejte pozor na „střih“ kabelky, podle mě se k tomu vůbec nehodí elegantní kabelka, spíš něco přes rameno, střídmého.

ProfZav +1469/-323

30.8.13 21:03

 

Ta bunda se mi moc líbí, střihově a i barevně. Proč by k tomu nešla černá? Myslím, že k ní půjdou všechny barvy,které jsou v kapuci, černá i hnědá.

NellieLovett +29714/-5496

30.8.13 19:46

 

Já sice nejsem tak malá (mám přes 160), ale v dětském občas nakupuji taky :) A někdy vymetu i chlapecké háemko…V tom dívčím jsem si jednou koupila podzimní kabátek, takže se tam dají určitě pořídit i elegantnější věci. Ale bunda se mi zdá ok, vůbec bych se neomezovala jen na hnědou i černou, ale šla bych klidně i do výraznějších barev. Ovšem co už tady bylo řečeno - elegantní kabelka jako ke kabátu se k bundě nehodí, takže spíše něco, co bych nazvala „městskou módou“ (což ale neznamená sportovní).

rakettka +177/-35

31.8.13 00:20

 

K takové sportovní parce bych volila i sportovnější, městskou tašku (jak píšou ostatní). Nebála bych se barev. Kromě hnědé a černé by k ní určitě šla i oranžová, červená (představuju si spíš nějakou tmavší) nebo módní smaragdová a lesní zeleň. Boty ke všem těm barvám klidně hnědé, stylově neutrální.

Nevím, jaké k bundě hodláš nosit kalhoty, ale koukla bych do C&A, jestli zase nebudou mít ty přiléhavé manšestráky jako posledně. Jestli jsi džínová, tak nic vyšisovanýho, radši tmavě modrou nebo černou klasiku.
http://mujsesit.cz/pics/parka.jpg

_dasenkaa_: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Ada Pekelná +21074/-7941

8.9.13 12:51

 

NO, určitě záleží na tom, jaký máte styl oblékání. Barvy jako problém nevidím, spíš ten styl. Bunda asi ohřeje, ale dá se nosit spíš jako účelově teplé oblečení. Dámu z vás neudělá. A na kabelku fakt pozor. Ženy v bundě s kabelkou vypadají většinou hodně divně.

arjev +528/-187

2.9.13 12:11

 

no já nevím, moje sestřička v práci měří taky 150 a nosí dospělé oblečení…k tomuhle tak aktovku s krtečkem a takové ty barevné holínky…

z maloměsta +622/-169

30.8.13 20:49

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek