Jaký šátek/šálu pro přítelkyni na vánoce? Poraďte.

Vložit odpověď
Miky89

12.12.14 14:30

Ahoj všichni,

hodně se mi zalíbilo pár šátku na tomhle shopu, ale jsem bezradný co se týká výběru barvy: http://www.cottisi.cz/saly.html!page=1&pocet=15&barva=&cena=199-1599. Nejvíc se mi tam asi líbí ty dva co jsem dal do obrázků…

Přítelkyni je 25 a chodí poměrně moderně oblečená a nemá moc ráda černou barvu, tak prosím poraďtě co by se vám na jejím místě třeba líbilo z těch barev, protože bych jí chtěl udělat radost a bojím se, že vyberu něco co se vůbec nenosí… :-) :-)

Ještě se mi líbí celkem ty pašmíny, ale ty šály jsou asi hezčí:
http://www.cottisi.cz/…ashminy.html!page=1&pocet=15&barva=&cena=699-699

Díky moc všem za rady!!! Musím ho už nutně objednat, abych to stíhal a neběhal jak minulý rok zase poslední den po obchodech :-) :-)

Zdraví Míša.

Najdete v encyklopedii: Příležitosti

 

Pokud Vaše přítelkyně šátky a šály nosí, zkuste jí proluftovat skříň a podívat se, v jakých barvách je má. A když už tam budete, podívejte se i na barvu jejích kabátů / bund / svetrů atd., aby se koupený šátek barevností k těmto svrškům hodil. Pokud má přítelkyně např. červený kabát, asi bych jí nekupovala fialový šátek ;)
A zkuste se dotázat eshopu, zda a za jakých podmínek umožňují výměnu zboží. Většina seriózních obchodníků umožňuje zboží měnit po Vánocích i po novém roce, čili ty běžné 14-denní lhůty prodlužují.

+/-

12.12.14 15:54

 

Michale, tady záleží na spoustě faktorech. Třeba jaký je Vaše přítelkyně barevný typ (jaro, léto, podzim, zima). U šátku to je hodně důležité. Pak záleží na tom, k čemu by to chtěla nebo mohla nosit. Zkuste napsat do e-shopu a požádat je o dárkový poukaz, ať si přítelkyně vybere sama. Já vím, není úplně ono. Ale víte jistě, že jí dáte to co se jí bude hodit nebo líbit.

Miky89: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Kapitan Amerika +1764/-428

12.12.14 15:00

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek