Jaký typ šperku k plesovým šatům?

Rena258

27.01.15 11:17

Prosím o radu, jaký typ šperku (konkrétně náhrdelníku) by se hodil k těmto šatům? Šaty jsou opravdu lehoučké a vzdušné (obrázek 1) a mě konkrétně by se líbil spíš těžší typ šperku (viz. obrázek 2), ale nejsem ani proti perlám (obrázek 3,4) nebo by snad bylo lepší zůstat u nějakého štrasu, jako je na fotce s šaty?
Moc děkuji…


Reklama

 

A já nejsem ani pro jednu možnost. Myslím, že takhle výrazné náhrdelníky odvádějí pozornost od toho výstřihu, který má zcela jiný tvar. Navíc působí trochu těžce k těm lehkým šatům.

Jakmile jsem ty šaty viděla, ihned jsem si vzpomněla na tenhle jednoduchý řetízek:

Myslím, že jedna perlička, ať už navléknutá na řetízku, nebo klasicky zavěšená bude působit lehce a nenápadně, ale zároveň nebudete bez šperku. A nebude to vypadat, že jste se velký výstřih a rozparek snažila hnát do křečovité elegance.

Pokud chcete klasický štras, pak ale co nejjednodušší. Já osobně ho ráda nemám, automaticky se mi pojí se šlehačkovým peklem - asi protože po něm sahá tolik maturantek. Nikdy jsem neměla pocit, že by se ve skutečnosti k nějakým šatům hodil jako ta nejlepší možná volba. Spíš mi připadá jako taková ta možnost, když člověk opravdu nemá žádný nápad a bez šperků jít nechce. Pak sahá zpravidla buď po štrasu, řetízku ve tvaru Y s malými růžičkami, anebo po několikavrstvém náhrdelníku z takových těch podivných plastových šlahounů, na kterých je sem tam navlečený korálek.

Možností ale i je vůbec si nebrat náhrdelník a místo toho zvolit nějaké výraznější náušnice. Ale i ty by měly být v nějakém jemnějším stylu, aby se to netřískalo.

Rena258: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8736/-1219

27.01.15 15:42

 

Já mám štras jako večerní, plesový doplněk zase ráda. Takže já bych vzala jemnější štrasový náhrdelník a náušnice. Štrasové nemusí být vždy přeplácané a kýčovité, dělají se i moderní, jemné šperky.

JarkaJ +4671/-1011

28.01.15 11:40

 

taky bych volila štras nebo nějaký těžší náhrdelník s jemnými barvami, určitě ne perly:)

Rena258: Odpověď mi pomohla, děkuji!

jessicaggg +402/-666

27.01.15 12:37

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Černá jako... podzimní kolekce Zary

Netušíme, kde se u kreativních návrhářů značky Zara stala chyba,... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Plavky do města nepatří

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Na Instagramu možná vypadají úžasně a cool. Plavkovina postupně... Celý článek


Reklama