Jaký typ šperku k plesovým šatům?

Vložit odpověď
Rena258

27.1.15 11:17

Prosím o radu, jaký typ šperku (konkrétně náhrdelníku) by se hodil k těmto šatům? Šaty jsou opravdu lehoučké a vzdušné (obrázek 1) a mě konkrétně by se líbil spíš těžší typ šperku (viz. obrázek 2), ale nejsem ani proti perlám (obrázek 3,4) nebo by snad bylo lepší zůstat u nějakého štrasu, jako je na fotce s šaty?
Moc děkuji…

Najdete v encyklopedii: Jak vybrat šaty na ples

 

A já nejsem ani pro jednu možnost. Myslím, že takhle výrazné náhrdelníky odvádějí pozornost od toho výstřihu, který má zcela jiný tvar. Navíc působí trochu těžce k těm lehkým šatům.

Jakmile jsem ty šaty viděla, ihned jsem si vzpomněla na tenhle jednoduchý řetízek:

Myslím, že jedna perlička, ať už navléknutá na řetízku, nebo klasicky zavěšená bude působit lehce a nenápadně, ale zároveň nebudete bez šperku. A nebude to vypadat, že jste se velký výstřih a rozparek snažila hnát do křečovité elegance.

Pokud chcete klasický štras, pak ale co nejjednodušší. Já osobně ho ráda nemám, automaticky se mi pojí se šlehačkovým peklem - asi protože po něm sahá tolik maturantek. Nikdy jsem neměla pocit, že by se ve skutečnosti k nějakým šatům hodil jako ta nejlepší možná volba. Spíš mi připadá jako taková ta možnost, když člověk opravdu nemá žádný nápad a bez šperků jít nechce. Pak sahá zpravidla buď po štrasu, řetízku ve tvaru Y s malými růžičkami, anebo po několikavrstvém náhrdelníku z takových těch podivných plastových šlahounů, na kterých je sem tam navlečený korálek.

Možností ale i je vůbec si nebrat náhrdelník a místo toho zvolit nějaké výraznější náušnice. Ale i ty by měly být v nějakém jemnějším stylu, aby se to netřískalo.

Rena258: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8745/-1219

27.1.15 15:42

 

taky bych volila štras nebo nějaký těžší náhrdelník s jemnými barvami, určitě ne perly:)

Rena258: Odpověď mi pomohla, děkuji!

jessicaggg +404/-669

27.1.15 12:37

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek