JAKÝ ÚČES A DOPLŇKY K TĚMTO ŠATŮM

Vložit odpověď
sbedik

7.2.15 07:54

Prosím poraďte jaký účes k těmto šatům. Jsem malinká 158 cm na sobě mam 10 cm podpatky. Šaty nemam v zadu sešněrované… Přemýšlela jsem vlasy vyčesat nahoru, aby me to opticky zvýšilo, ale přiznám se líbí se mi i účesy na bok…, ale zase šaty nejsou úzké..... pak si říkám co s doplńky …volila bych střibro, ale zas nechci být přeplácaná. Prosím poraďte. Děkuji.

Najdete v encyklopedii: Jak vybrat šaty na ples

 

Ano, vlasy nahoru a šperky bych vybrala ty nejjednodušší třeba stříbrné, bez kamínků, perel apod. Pokud dobře vidím, šaty jsou zdobené flitry, další lesklý prvek bych už nedávala. Stříbrný náramek a do uší klidně větší, ale tvarově nenáročné naušnice (placky, pecky, kuličky, kruhy). Brýle bych Vám také doporučila nechat doma, tedy pokud můžete:-)

sbedik: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Carla Bruni +550/-168

7.2.15 12:20

 

Rozpustene vlasy s celenkou na ples su fakt peklo. Pripajam sa k tym, ktori radia vycesat.

Iv_Sm +43455/-2963

7.2.15 17:21

 

Šaty jsou moc hezké a sluší Vám. Vlasy rozhodně nahoru (viz rada ještěřičky), šperky stříbrné, ale decentní velikosti.
K Vaší výšce si ale neodpustím poznámku: 158 cm neznamená, že nejste krásná. Za svůj život jsem potkal plno ošklivých žen s výškou 180 cm a také plno krásných, které byly mnohem menší. Věřte mí, že jen ve výšce to není.

sbedik: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Jirkátor +16470/-4175

9.2.15 10:24

 

Já jsem taky nositelka brýlí a radím brýle 100% pro tuto příležitost nahradit čočkami nebo nechat doma. Pokud by nešlo o záměrný dobře promyšlený kontrast nebo o velmi strohé šaty, tyto obroučky k tomu prostě sedět nebudou. Vlastně se mi těžko představují nebabkovské obroučky, které by k takovým šatům seděly. Vlasy budou krásné vyčesané, ale myslím si, že účes na bok tak, aby se odhalil na jedné straně krk, by taky sedl dobře

sbedik: Odpověď mi pomohla, děkuji!

NInaL. +538/-135

8.2.15 20:23

 

Já bych vlasy vyčesala, ale né asi úplně náhoru na, ale spíš na týl nějaký romantický drdol (možná pár „prchajících“ loken) a dlouhé (ale jemné) visací náušnice :)

TeaS +255/-27

9.2.15 21:10

 

Krásné šaty. Brýle si určitě nechte. Já také nosím brýle, patří ke mě. bez brýlý to nejsem já. Nosím k nim jakékoli oblečení. Od plesových šatů až k plavkám :-) Jen je dobré mít doma jedny neutrální obroučky. K těm pak dokombinujete ten zbytek. Vlasy bych sáhla dozadu do uvolněného drdolku, s vytaženými prameny.

sbedik: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Eves +475/-234

8.2.15 10:42

 

Mně se to líbí i s těmi krásnými rozpuštěnými vlasy, akorát by se do nich hodila nějaká hezká čelenka. Nevím, jestli bych je česala nahoru, asi spíš ani ne. Nebo třeba část vyčesat a z toho nechat vypuštěný pramen, jak to měla Libuše Šafránková na plese jako Popelka:-)

Bačavelmistarý +946/-619

7.2.15 15:43

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek