Jaký účes k mým šatům na maturák?

Vložit odpověď
lenka2612

8.1.15 20:40

Ahoj,
za pár dní mám maturák a ještě nejsem rozhodnutá, který účes zvolit. Nejsem moc na drdoly, ale zároveň bych chtěla něco jednoduchého. Co říkáte na cop na stranu, nebo jen navlněné vlasy na straně? Obracím se na vaši radu..
PS: Šaty jsou fialové, špatná kvalita fotek.

Najdete v encyklopedii: Fialová barva

 

Tak nevím, nejdříve jsem opravdu chtěla vložit fotky účesů, ale podle toho jak často se ptáte na stejné věci znovu a zřejmě na dobře míněné rady stejně nedáte, tak proč se namáhat. Zkuste do Googlu vložit společenský účes a poradit si sama :)

álainn +4559/-1871

9.1.15 13:20

 

Vzhledem k tomu,že jste nedala na opakované rady a zvolila tyto šaty (Pro ty,kdo neví,slečna už se ptala 2× ohledně šatů http://kuc.cz/twz436 a http://kuc.cz/tpzo8d), předpokládám,že změnit už to nemůžete nebo nechcete. V tom případě bych zvolila alespoň co nejméně zdobný účes, šaty jsou zdobené až dost (na něčí vkus bych řekla až moc). V úvahu připadá drdol nebo francouzský twist (někdy se taky říká banán). Když si zadáte do goolu vyjede vám několik variant. Šikovná kadeřnice si s tím určitě poradí.

Užijte si ples, budu držet palce aby Vám šaty nepadaly a abyste si s tou sukní alespoň trochu zatancovala-pokud mají obruč, radím to zkusit bez ní, s ní je to skoro nemožné.

Monys01 +3745/-1096

8.1.15 22:23

 

,,Jaké si mám vzít pod tyto šaty kalhotky?„ – námět na další příspěvek.
MP jsem vždy četla s oblibou, ale dobrý blog dělá nejen blogger(ka), ale také čtenáři a hlavně diskutující. V poslední době se zde vyskytují zajímavé“ dotazy a tento je přímo ukázkou. Jak už jiné diskutující zmínily, zde se jedná o slečnu, která se sice ptá na rady, ale vůbec se jimi neřídí a akorát tu „spamuje“ hloupými dotazy.
MP bylo kdysi silně vyhraněno a brojilo proti všeobecnému nevkusu na všech frontách. Pamětníci si jistě vzpomenou, že Ada projila i proti džínům a tím modré fádnosti v ulicích (dnes už je, podle všeho, vzala na milost).
Dnes se z blogu a diskutujících stává pomalu Mimibazar se svými stupidními dotazy typu „co si zabalit na dovolenou“. Diskutující (většinou náctileté) pokládají hloupé otázky a navíc na věci, které se na MP kdysi hodně pranýřovaly. Důkazem budiž starší příspěvky této slečny s dotazy na šlehačkové hrůzy. Nejdříve výběr hrůzy, potom výběr doplňků a teď výběr účesu…
Kde je selský rozum? Staré MP, vrať se!
PS: A ramínkujte si, jak chcete!

Lenicka07 +953/-445

9.1.15 22:02

 

jen né žádné vlnky a kudrnky okolo obličeje a takové podobné kreace! Cop mi příliš vhodný nepřijde, volila bych jednoduchý vyčesaný hladký drdol bez zbytečných okras. Šaty jsou zdobné až až… a propo - nešla by z nich odstranit ta divnověc v pase?

Atrofie +6229/-1528

8.1.15 21:28

 

Mimochodem: na to, že je to půjčovna, tak to není taková hrůza! Není šlehačka, nejsou sexy průstřihy, možná není ani obruč (přimlouvám se! :) Tak a teď k otázce: zajděte si ke kadeřnici (kvalitní!) a nechte si udělat slavnostní účes - bude-li decentní udělá vám skoro takovou službu, jako pěkné šaty (a naopak). Užijte si to! :) A nehrbte se! :)

Holkazpodkroví +2876/-769

9.1.15 08:51

 

Nemůžu pochopit, proč se ptáte na naše rady, když se jimy stejně neřídíte. Přijde mi to naprosto kontraproduktivní. Ale. Osobně bych zvolila jednoduchý drdol, třeba jako na obrázku, ale bez těch serepetiček v hlavě, ty šaty jsou až až načančané. Pokud byste chtěla cop, tak bych volila rybí ocas a nastranu.

Kapitan Amerika +1764/-428

9.1.15 11:30

 

Já bych se slečny zastala v tom ohledu, že má právo se našimi radami neřídit. Předpokládám, že si naše rady přečetla a promyslela a zkrátka usoudila, že jich nevyužije. I na to má ten, kdo se ptá na radu, právo. Šaty se mi stále nelíbí a stále mám pocit, že slečnu dělají zbytečně mohutnou, ale je to její volba. Co se týče účesů, už jsme na to odpovídaly, že nejlepší bude drdol. Chápu-li to správně, slečna drdol nepreferuje a ráda by něco jednoduchého, co drdol není. Proto se ptá znovu.

Vyškrtnu-li drdoly, připadá mi vzhledem k věku, události a vybraným šatům přijatelné třeba toto:

http://www.blockrogue.com/wp-content/uploads/2014/03/simple-easy-cute-prom-hairstyles-for-long-hair-with-highlight.jpg
http://www.longhairstylesmag.com/wp-content/uploads/2014/02/Simple-Hairstyles-for-Long-Hair.jpg
http://aicclub.com/wp-content/uploads/2014/01/Easy-At-Home-Prom-Hairstyles-718.jpg
http://1.bp.blogspot.com/-RRWZmuU7BEE/UZAVDkMpy2I/AAAAAAAABUA/rXAMMgX6cIY/s640/Half-Up-Half-Down-Prom-Hairstyles-2.jpg
http://fromthemouthofmaren.com/wp-content/uploads/sites/5/2014/04/Wedding-Prom-Braided-Hairstyles-In-Side-Part.jpg

Jen se snažte, ať jsou vlny měkké a přirozené. A rozhodně by měly být ty vlny až ke konečkům, pokud se pro ně rozhodnete. Nejhorší je, pokud konce cca 3 - 5 cm zůstanou rovné a leckdy ještě roztřepené. Na vlasech s roztřepenými a suchými konečky vlny obvykle nevypadají dobře, protože právě na ty ošklivé konce upozorní. Takže jestli máte roztřepené konce (a to na tuhle vzdálenost z fotky nevidím), buď si je nechte před učesáním zastříhnout, anebo si do lékárny či drogerie zaběhněte pro ricinový nebo kokosový olej, každý den si ho na pár hodin na ty konečky (nebo i celé vlasy) dejte a problém bude vyřešen :)

Jinak říkáte, že maturák je za pár dní a vy teprve řešíte účes. Ve vašem zájmu doufám, že před finálním česáním se uskuteční zkouška. Protože by se mohlo stát, že kadeřnice není tak šikovná, jak jste předpokládala, případně, že na vašich vlasech zvolený účes prostě nebude z nějakého důvodu držet nebo nebude vypadat dobře. Když to zjistíte až při finálním česání, už s tím nepůjde nic dělat a budete muset jít tak, jak budete.

Užijte si ples :)

lenka2612: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8745/-1219

9.1.15 18:47

 

Byla bych za ten cop na stranu nebo to, co má Kirsten Dunst (druhá zespodu od andiedvorakova, možná se to píše jinak) - jednoduše sepnout na stranu a konečky lehce navlnit (doporučuji vlasy předtím trochu zkrátit, jednak budou vlny líp držet a jednak se v nich nebudete při tanci tak potit - ony se ještě zkrátí tím vlnění, takže Vám nebudou zasahovat do podpaží). Takže v podstatě to, co navrhujete. Pokud se rozhodnete pro drdol (který je pro tanec nejpraktičtější), tak na stranu - myslím, že byste jinak měla příliš úzkou hlavu vzhledem ke spodku. Na krk bych nic nedávala, ale jsem pro ozdobnou sponku do vlasů nebo ozdobné náušničky (malé, opět třeba jako KD) - jinak bude vzhled vypadat nedotaženě. Psaníčko hladké.

vias +8420/-2384

9.1.15 20:02

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek