Jaký účes

Vložit odpověď
Tanini

15.5.13 10:48

Ahoj dámy, prosím o radu. Je mi 33 a podlehla jsem klasickým svatebním šatům. Jen teď nevím,jaký účes by byl nejvhodnější. Šaty mají zdobený šifón na povrchu - viz foto. Jen dodávám, pro ty,které budou podotýkat, že mi šaty nesedí v prsou. Není tam ještě všitá vycpávka do korzetu. Mám kulatější obličej a polodlouhé vlasy - délku vyřeší příčes, který budu mít. Jen nevím, co si mám nechat vyzkoušet. Stáhnuté? Rozpuštěné? Polorozpuštěné? Závoj může být / nemusí. To mi jen v půjčovně zkoušeli varianty.
Díky moc za rady:-)

Najdete v encyklopedii: Šaty pro těhotné nevěsty

 

Vy chcete poradit s účesem a dáte sem fotku bez hlavy? Tak to good luck, jistě dostanete samé fundované rady.

Pirek +131807/-37028

15.5.13 10:51

 

Docela vám tu vynadali, co? :D Ale když už máte vybrané šaty, které má každá druhá, zkuste se vyhnout kudrlinkam které má taky ta každá druhá ;) nějaký pěkný drdol s ozdobou ve vlasech? Perličky… Ono těch ozdob je fůra ;)

LucijéKa +142/-173

15.5.13 12:48

 

Těžko radit na dálku. Většina nevěst jde 1× nebo vícekrát ke kadeřnici a zkoušejí spolu, co nejvíc sluší. Asi byste to měla udělat i vy.

Zoe +2709/-400

15.5.13 10:59

 

No zaznělo toho tu už dost… Já jen doplním, že já jsem vybírala účes ne podle šatů, ale podle toho v čem se cítím - nemám ráda „ulízlé“ baletkovské drdoly, necítím se v nich, proto jsem volila vzdušný rozevlátý a přesto stažený účes. Prostě to na co jsem zvyklá.
Pokud nosíte vlasy pouze sepnuté, tak z komplet rozpuštěných budete nesvá a naopak. Takže si vybírejte hlavně podle toho, na co jste zvyklá. není nic horšího než se celý den ošívat, že se necítíte.
Vyhledejte si účesy, které se Vám líbí - klidně jeden stažený, druhý rozpuštěný atd. vyzkoušejte si je u kadeřnice (alespoń nástřelově, nemusí být pevné a precizní jak v ten den D) a vyberte si podle Vašeho pocitu. Uvidíte sama nejlíp, v čem se sama sobě líbíte, kdy jste to Vy a kdy jen fůra kadeří… Všechny si pěčlivě nafoťte a pokud budete nerozhodná, dejte je klidně sem… z toho už bude možno něco poradit. Ke stylu šatů jde cokoliv. Záleží opravdu jen na Vašem pocitu z toho co máte na hlavě.

ajuna +1896/-266

15.5.13 14:00

 

Vyzkoušejte „virtuální salóny“, kde si vložíte svou fotku a už jen klikáte a přidáváte různé účesy. Např. zde: http://www.parfums.cz/zrcadlo/

xmarkeeex +1761/-353

15.5.13 11:03

 

Také mám kulatý obličej. Na plesy se mi osvědčil volnější, asymetricky řešený drdol s pěšinkou na straně. Hladké „baletkovské“ ulízání zakulacenost obličeje ještě zvýrazní. Do úplně rozpuštěných vlasů bych nešla. A vůbec, co si nechat poradit od kadeřnice?

Barbuchaa +1264/-222

15.5.13 12:17

 

Bez hlavy vám asi někdo těžko řekne co s hlavou udělat :-)

anahir +1879/-211

15.5.13 18:09

 

Záleží, jestli chcete vyzkoušet něco neotřelého a experimentovat a nebo se držet staré dobré klasiky (rozpuštěné vlny, drdol, něco mezi tím,atd…). Kulatější tváře se často řeší asymetrickým střihem. Zkuste nějaký internetový program na editaci fotek s přidáním účesu (většinou nějaké celebrity). Ale nejlepší je kadeřnice a zkusit různé varianty účesu. Dobrý odborník s praxí Vám určitě již na první pohled poradí.

thecherry +231/-131

15.5.13 19:31

 

Jediný, co jste uvedla je to, jaký máte obličej (kulatější, obecně platí, že nakudrlinkované účesy přidávají na objemu, vyčasané vlasy zase protahují tvář). Ale to je samozřejmě nesmírně vágní rada a lepší se dát nedá, když nevidíme tvář. Taky nevíme nic o vašem typu vlasů, někdo má jemné, plihnoucí a nechcete mít v půlce svatebního dne na hlavě slehlou slámu, když si je necháte rozpuštěné, někdo naopak těžké, nezkrotné a náročné účesy mu nevydrží. Šaty samy o sobě vypovídají nic, přestože jedny mohou být více zdobené a jiné méně zdobené. Konečný výsledek dělají doplňky, šperky. I tak můžete původně jednoduché šaty ve finále přeplácat, takže takhle se ladit opravdu účes nedá. Taky volte účes podle praktických hledisek. Se rtěnkou na puse a svatbou v přírodě si nenechávejte rozpuštěné vlasy, pokud je na všech fotkách nechcete mít přilepené k puse. A asi milion dalších hledisek proč konkrétní účes ne a proč jiný ano… Málo informací, buď se rozepište nebo založte rovnou diskusi.

aailyyn +8059/-1745

15.5.13 12:06

 

Tak v prvom rade si najdite dobru kadernicku..

Modigliani +8794/-2955

15.5.13 16:55

 

nezlobte se na me, ale kde je ta hlava?

hifi +256/-73

16.5.13 09:36

 

Já jsem si před svatbou našla na doporučení výbornou kadeřnici, šla jsem k ní na zkoušku, měla jsem jen velmi mlhavou představu, ale zkoušely jsme, já se dívala, v čem si připadám nejhezčí a co mi nejlíp sedí a co se bude hodit k těm šatům… Byla fakt dobrá, společně jsme dospěly k velmi dobrému konsensu (ona musí zákaznici vždy trochu korigovat, protože záleží na typu obličeje a kvalitě vlasů, nejde udělat úplně všechno, co si vymyslíte, i když je kadeřnice sebevstřícnější. No a takhle skvělá milá kadeřnice mi týden před svatbou volala, že nemůže! :-O, protože se jí naskytla příležitost jet na jakýsi jedinečný kadeřnický kurz - příležitost, která se neodmítá :-/ No já myslela, že chcípnu. Copak se dá v mrňavým městečku sehnat víc než jedna tak šikovná kadeřnice?
Nicméně sehnala jsem, a za zlomek ceny jsem měla nesrovnatelně hezčí účes, než jsem původně plánovala.

K těm šatům na fotce bych určitě nedoporučovala žádné komplikované kudrliny, lokny, vplétané kytičky, ozdobičky etc. Mně by se líbil spíše hladký, stylově jednoduchý účes, který by se s takovými šaty netloukl. Ale samozřejmě s ohledem na tvar obličeje.

Karin +43234/-7501

16.5.13 22:45

 

V prvom rade — proč jako chcete příčes?! Něco tak otřesného bych na hlavě nesnesla. Na svatbě jsem měla vlasy ani ne na ramena a ke svatebnímu to vážně nevadilo. Taky by mě zajímalo, jak chcete mít zároveň příčes a zároveň se ptáte, jestli máte mít vlasy rozpuštěné - to nějak nejde moc k sobě, ne? Příčes je pro mě doplněk hodný tak na televizní estrádu, nebo travesty show. Riskujete, že se nastávající otočí před oltářem na opatku a vyrazí hledat tu správnou svatbu, protože vás nepozná.

Matka Vlčice +10982/-6152

16.5.13 11:38

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek