Jaký vrch k této sukni

Vložit odpověď
mensikova3

25.1.15 21:45

Dobrý den,
potřebovala bych poradit ohledně vrchu k této sukni (jaký střih, rukávy, barva) jen by podle mě měl být uplejší. Boty bych měla černé, na podpatku :)

P.S Ješte k délce, zezadu jsou to vlastně šortky takže sukňo-šortky :D

Najdete v encyklopedii: V čem na párty a věčírek

 

Já nebudu tak odsuzující, protože si vůbec nemyslím, že podpatky ke kraťasům případně ke skort nepatří. Ono totiž záleží na postavě. A taky na tom, jaké podpatky si k tomu chcete vzít. Nebrala bych si ale nic upnutého a ani elegantní lodičky. Elegance ke skort moc nejde, ono je na tom pořád silně vidět, že je to původně součást sportovního dresu.

Spíš bych si k tomu uměla představit kotníkovky se silnějším podpatkem a nějaké triko nebo volnější svetr. Ty štíhlé a dlouhé nohy jsou nezbytností. Štíhlé, abyste nevypadala vulgárně (ona žena, která má výrazné křivky a vezme si něco takového - nedej bože v kombinaci s něčím upnutým nebo s výstřihem - hned vypadá, že se podbízí) a dlouhé, protože váš skort je na boky, takže až do něj něco volnějšího zastrčíte, bude vám to opticky protahovat horní část těla, tak aby z vás nebyl trpaslík…

Nemáte-li v tom klubu vypadat, jako že v nejvyšším zoufalství a osamění pořádáte spásné tažení na muže, zkuste celé „sexy“ držet na uzdě. Třeba takhle:
http://cdn4.lookastic.com/looks/dress-shirt-ankle-boots-tote-bag-tights-mini-skirt-crew-neck-sweater-biker-jacket-large-1947.jpg
http://glambistro.com/wp-content/uploads/2014/05/simple-skorts-outfit.jpg

Pomoct může třeba i delší kardigan nebo kabátek přes zadek

Hlavně ať nedopadnete takhle:
http://farm8.staticflickr.com/7388/11667530035_d817a34249_b.jpg
http://outcrowdfashion.com/wp-content/uploads/2013/11/Blue-jumper.jpg

Nikdy by to nemělo vypadat, že vám zpod svetru trčí kus košile a zapomněla jste si kalhoty. Případně, že jste si vyrazila v košili a babiččiných bombarďácích…

andiedvorakova +8745/-1219

26.1.15 16:19

 

Ano, uplý vršek se bude k téhle - ehm - sukni hodit úplně nejlíp. Ještě by měl mít co největší výstřih a končit pokud možno nad pupíkem, abyste měla jistotu, že vystavujete opravdu všechny své vnady.

Fatabuna +1872/-272

25.1.15 22:32

 

prostě běžte na google a zadejte heslo „skorts“. následuje velký výběr možností, co k tomu. ale ty vaše se mi zdají opravdu nějak extra moc mini.

Jiná Realita +246192/-57510

26.1.15 01:11

 

Asi jste rozhodnutá ji nosit, takže jak napovídá ironický příspěvek výše, žádný výstřih a žádné jehly až do nebe. Přidejte k tomu slušňácký vršek, třeba bílou košili, světlé triko, šedivý svetřík nebo rolák, sako s kohoutí stopou, ale i bundička se dá sladit tak, aby to nevypadalo lacině. V zimě tmavé silonky. Přidávám nějaké fotky k mé představě.

Markymar +694/-194

26.1.15 15:44

 

já nevím kam si to chcete vzít, ale podle mě je to maximálně letní záležitost a ještě bych si k tomu nebrala podpatky… vršek ale rozhodně volnější

elesse +1755/-400

25.1.15 22:43

 

Ať je to cokoli, je to nevkusně krátké. Pokud to přesto chcete nosit, tak jediné rozumné použití, které mě napadá, je v létě na pláži k přehození přes plavky.

aailyyn +8057/-1745

26.1.15 08:42

 

Též mi to připadá jako kousek, který se nosí v létě. S podpatky mi to přijde trochu nevkusné. Tedy pokud není záměrem vypadat jako Julia Roberts v Pretty woman.
Ohledně dotazu na vršek. Volila bych k tomu něco volnějšího a lehce zahalujícího, tak aby vynikli štíhlé nohy. K hnědé se hodí, podle mě, jakákoliv barva, takže záleží čistě na vašem vkusu a preferencích.

lepší foto jsem nenašla, ale jelikož to je notoricky známý film, všichni víme, jak byla Julia sexy.

Kapitan Amerika +1764/-428

26.1.15 10:56

 

Nešťastný kousek hadříku…

Miluna Mia +1316/-740

26.1.15 20:55

 

nedá mi to a prostě musím - dámy, móda taková prostě je, smiřte se s tím, že slečna, které je 15 - 20 let, takovýhle kousek prostě nosit může. ba dokonce - kdy jindy by ho měla nosit, než v tomhle věku?! v pětatřiceti už to asi nebude úplně ono.
dokonce i ty poznámky o tom, že je to kousek na nošení v létě mi přijdou scestné, protože já si třeba v létě nedovolím nosit tak krátké sukně, jaké nosím v zimě - tlusté černé punčocháče jsou natolik milostivé k postavě, že dovolí mnohem kratší sukni, než holá pokožka.
slečno, nenechte se zviklat těmi zapšklými poznámkami. ;)

moi-bebe +2207/-787

2.2.15 09:44

 

Já si právě myslím, že se s podpatky taková sukně nosí - cílem je upoutat pozornost k dlouhým štíhlým nohám. Takže podpatky, ať v uzavřených či otevřených botách (ale ať opravdu nejsou moc formální - formální lodičky ne). Vršek by ale měl být volný, aby se vyvážil odvážný spodek. Takže volná košile / volné tričko zastrčené do pasu je dobrá volba. Nebo třeba tílko s volnějším svetříkem do pasu (zakončeném „gumou“ nebo navolno) - to abyste nevypadala, že Vám jen lezou cípy košile, jak tu někdo varoval. Ty skorts jinak krátké nejsou, právě proto jsou základem šortky, aby něco nevykukovalo, ale zároveň byla zachována výhoda minisukně - zdůraznění nohou. Kdyby byly delší, ztratily by glanc. Ale pozor na doladění (žádné velké kruhové náušnice, přehnané líčení…), ať nevypadáte vulgárně. A samozřejmě vyžadují štíhlou figuru, nebo aspoň štíhlé nohy (v tom případě, pokud máte jinak plnější tvary, je na místě ne upnuté, ale přiléhavější tričko - tedy ne úplně volné. Nicméně stíhlé nohy jsou nutností).

vias +8413/-2384

27.1.15 20:54

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek