Jaký vršek ke květované sukni z Mohita?

Vložit odpověď
SofiaElla

19.6.15 23:08

Zdravím,

obracím se na Vás s prosnou o radu, jak nakombinovat tuto sukni z Mohita. Budu mít pouze nízké boty (vím, že by podpatky vypadaly líp, ale nejde to) a jedná se o velmi slavnostní událost. Zkusil jsem top podobný tomu na obrázku, ale nějak to v reálu nevypadá nejlíp (navíc v Mohitu mají všechno příšerně umělé), příp. top s tenkými ramínky.

Děkuji za případné rady.

Najdete v encyklopedii: Bílá barva

 

já bych vám ráda poradila něco, co chcete slyšet víc, ale podle mě jediná dobrá rada zní: neberte si tu sukni.

je to sukně, která prostě potřebuje vysoké podpatky a krásné lodičky nebo sandálky. když si dáte i nějaké společenské baleríny, tak to vyznění prostě zabijete, myslím, že ani postava topmodelky tomu nepomůže. budete v ní úplně uzemněná, vím, jak vypadá, držela jsem ji v ruce, měla jsem ji na sobě.

taky netuším, co může být velmi slavnostní událost. sukně hodí na svatbu, ale pokud je to slavnostní společenská událost, třeba nějaká inaugurace, něco politického, předávání cen…tak tam se nehodí a pokud ano, tak zas jen s jehlami.

jediná slavnostní varianta je taková, jakou má na sobě modelka. top může být v barvě květů na sukni, šperk být nemusí, ale musí to být neprůhledný top a la halenka, ne tričkovina. top s tenkými ramínky si nedokážu představit na žádnou velmi slavnostní událost, kam se hodí taková sukně. je moc „nahatý“. zejména pokud budeme mít placaté nebo nízké boty, měl by top být bezpodmínečně zcela upnutý, jinak ze sebe fakt uděláte almaru. hodil by se i nějaký hodně velký bardot výstřih s krátkými rukávy, možná s nějakým zavinutým efektem.

myslím, že jste měla uvést tu událost, je velký rozdíl mezi svatbou, předáváním grammy a jmenováním ministryní.

Jiná Realita +246239/-57511

20.6.15 18:52

 

Otázkou je, co se skrývá pod „velmi slavnostní událostí“. Dle mého názoru se na to, co si já představuji pod tímto pojmem, tato sukně nehodí a pak není potřeba se trápit s tím, co k ní.
Jinak bych volila něco upnutějšího, bílého a zaměřila bych se na účes a šperky.

xyz +24796/-3292

20.6.15 08:42

 

Tak jsem chtěla napsat reakci a vidím, že jiná realita už všechno podstatné řekla. Tento typ sukně v této délce hodně rozšiřuje každého, i hubenu modelku. Kýžený efekt navíc vznikne pouze a jenom s lodičkami. Jakákoliv kombinace s balerínami vytvoří efekt tlustého trpaslíka či husopasky a ani si nechci představovat jak by to vypadalo, kdyby nositelka opravdu nějaké to kilo navíc měla nebo měla nedej bože vysoko položený pas. Opravdu Vám poradím upřmně a nesobecky : Vždycky zkontolujte zda v prvé řadě vybraný střih lichotí Vašemu typu postavy a pak teprve nakupujte. Jasně taky si pamatuju článek ve kterém Ada tuto sukni adorovala, ale s mým 162 by mě nevytrhly ani chůdy :-). Prostě zapovězeno a určeno pro jiné krasavice :-) Já se budu lépe cítit v tom, co sedne mě, protože vím, co mi sluší a s tím co ne, už čas neztrácím .

AnaKarenina +4690/-1312

21.6.15 20:09

 

Já bych sukni nezatracovala, zvlášť, pokud má tazatelka štíhlou postavu. Vzala bych si špičaté baleríny a vršek dle události, jestli je to svatba, nějaká zahradní slavnost nebo zkrátka událost, kde si tazatelka může dovolit být tak trochu roztomilá, tak bílý šifonový vršek, něco jako na jejím obrázku, ale více na tělo, lépe sedícího. Rozhodně s rukávkem. Pokud má hodně štíhlý pas, klidně i malinko volnějšího, jako má slečna s vázačkou. Pokud chce vypadat formálněji, tak košili s tříčtvrtečním (ne vyhrnutým jako na fotkách) rukávem, buď bílou nebo v barvě ladící ke květům. A udělat pořádný účes, to dělá hodně.

Sailorette +24924/-2763

23.6.15 11:19

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek