Je zájem o ruční práci?

Vložit odpověď
SweetieCH

10.11.12 16:27

Pěknou sobotu všem,

ráda bych se zeptala, jestli je ještě zájem o ruční práci/design a podobně. Například jestli nakupujete (samozřejmě myslím kvalitní a originální kousky, ne hrůzy ve stylu fler) ručně šité a navrhované modely, popřípadě ručně malované trička, mikiny nebo vlastní kabelky.

Děkuju za každý názor.

Najdete v encyklopedii: Příležitosti

 

Nejdříve bych chtěla opravit výše komentující Sally7 - www.potvor.cz není stránka „Potvory fintivé“ - ona je jen jednou z adminů, jinak jde o server podobný svému zaměření Fleru - tzn. umožňuje různým prodejcům nabízet „komunitně“ své výrobky k prodeji.
A co se týče „hrůz ve stylu fleru“ - doufám, že jste se jen špatně vyjádřila, protože na Fleru se dá najít spousta zajímavých, kvalitně vypracovaných a hezkých věcí. Sama na Fleru nakupuji od různých prodejců a ještě mi domů žádná „hrůza“ nepřišla.
A pokud vás tak zajímá, zda je o rukodělné věci zájem, tak se můžete podívat třeba na „flerovské statistiky“ přímo na Fleru a uvidíte. Jinak existuje i řada značek založených na „ruční výrobě“ - Dara Bags, Akari, YaxiTaxi… - a co si představit pod pojmem „ručně navrhované“ moc netuším, tak vám asi neporadím. A kdybych to přehnala do extrému, tak i řetězcové zboží je „ručně navrhované a šité“.

Aboladen +1635/-466

10.11.12 17:26

 

Nenakupuji, tvořím. Myslím, že co se módnosti týče, dnes je in spíš něco vytvářet než nosit vytvořené, a tomu se i přizpůsobují odchody… spíš stránky rúzných umělců, co mě tak z fleku napadá dobré tipy mívá na facebooku Potvora Fintivá a její stránky potvor.cz .

sally7 +25/-3

10.11.12 16:40

 

To že tady na MP hodně diskutujících Fler stránky pokláda za peklo všech pekel neberte vůbec v potaz.Na Fleru prodává i mnoho zavedených návrhářů a kvalitních výrobců všeho možného.Jen si dát tu trochu práce a své si najít.Já tam nehledám pekelné věci,ale kvalitu a ta je tam taky hojně zastoupena.Doporučuju.

TheZdenyk +508/-48

17.11.12 06:49

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek