Jiné než černé šaty na koncert?

zloba

27.08.13 15:42

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, zda je možné si vzít na koncert vážné hudby - jedná se o zahajovací koncert Dvořákovy Prahy - šaty jiné, než tmavé barvy. Nechci vypadat jako buranka. Přikládám foto - šaty jsou po kolena, mám je zakrytá i když sedím. Ráda i nechám poradit i s barvou doplňků.

Předem moc děkuju.


Reklama

 

Na formálnejšie podujatia sa doporučujú buď koktejlky alebo malá večerná toaleta. Ak tieto krásne šaty decentne doladíte, napr. sakom/ šálom cez ramená, vhodnými doplnkami, kabelkou a topánkami, budete vyzerať krásne. V tomto prípade samotnú farbu ako problém nevidím, ale prílišnú extravaganciu (v doplnkoch) nechajte radšej doma.

Vintage holka +1020/-124

27.08.13 17:28

 

Určitě nebudete vypadat jako buranka, nechtějte vědět, co jsem viděla na Kláře Samkové na jednom koncertu České filharmonie (spousta odhalené kůže).
Ty šaty jsou moc pěkné a i když je pravda, že na klasiku chodí lidé hlavně v černé, není to pravidlo. Budete mezi nimi aspoň nádherně zářit. A co se týče barev doplňků - šedá, s opatrností černá, krémová a s velkou opatrností podle mě i červená.

Judy24 +10551/-1046

27.08.13 18:35

 

Male cerne se na tyto prilezitosti nosi spis a byly by i vhodnejsi, ale ani tyto saty nebudou mimo ( male spolecenske saty nemusi byt nutne tmave). Tedy pokud jsou saty z kvalitniho materialu a ve skutecnosti nevypadaji jako letni ( z fotky nepoznam), tak si je klidne oblecte. Hlavne to neprezente s doplnky a budte spise decentni, extravagance se na koncerty vazne hudby nenosi.
Moje zkusenost je takova, ze na tomto typu akci potkate velmi ruznorode oblecene lidi. Napriklad na zahajeni Prazskeho jara potkate zeny v dlouhych vecernich satech ( napr. Elisku Haskovou jsem videla jeden rok ve vyrazne ruzovych, jiny rok v cervenych, pokazde v zaplave cerne svitila), ve spolecenskych satech ke kolenum, ve spolecenskych kostymech… Ale pak potkate sem tam nekoho dokonce v letnich satickach anebo v kancelarskem kostymu, coz je vazne mimo.

vendulael +23004/-2916

27.08.13 19:13

 

Já bych volila buď jakékoli tmavé, jinou neutrální barvu (šedá, hnědá, bílá) nebo naopak cokoli světlého a uměřeného, s tělovou taky neuděláte podle mě chybu. Vyvarovala bych se ostrých barev jako je žlutá, růžová či červená.

aailyyn +7992/-1730

28.08.13 10:33

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Černá jako... podzimní kolekce Zary

Netušíme, kde se u kreativních návrhářů značky Zara stala chyba,... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek


Reklama