Jiné než černé šaty na koncert?

Vložit odpověď
zloba

27.8.13 15:42

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, zda je možné si vzít na koncert vážné hudby - jedná se o zahajovací koncert Dvořákovy Prahy - šaty jiné, než tmavé barvy. Nechci vypadat jako buranka. Přikládám foto - šaty jsou po kolena, mám je zakrytá i když sedím. Ráda i nechám poradit i s barvou doplňků.

Předem moc děkuju.

Najdete v encyklopedii: Jak se obléct do divadla

 

Na formálnejšie podujatia sa doporučujú buď koktejlky alebo malá večerná toaleta. Ak tieto krásne šaty decentne doladíte, napr. sakom/ šálom cez ramená, vhodnými doplnkami, kabelkou a topánkami, budete vyzerať krásne. V tomto prípade samotnú farbu ako problém nevidím, ale prílišnú extravaganciu (v doplnkoch) nechajte radšej doma.

Vintage holka +1022/-124

27.8.13 17:28

 

Určitě nebudete vypadat jako buranka, nechtějte vědět, co jsem viděla na Kláře Samkové na jednom koncertu České filharmonie (spousta odhalené kůže).
Ty šaty jsou moc pěkné a i když je pravda, že na klasiku chodí lidé hlavně v černé, není to pravidlo. Budete mezi nimi aspoň nádherně zářit. A co se týče barev doplňků - šedá, s opatrností černá, krémová a s velkou opatrností podle mě i červená.

Judy24 +22727/-1925

27.8.13 18:35

 

Já bych volila buď jakékoli tmavé, jinou neutrální barvu (šedá, hnědá, bílá) nebo naopak cokoli světlého a uměřeného, s tělovou taky neuděláte podle mě chybu. Vyvarovala bych se ostrých barev jako je žlutá, růžová či červená.

aailyyn +8059/-1745

28.8.13 10:33

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek