Jsou bílé šaty se vzorem vhodné na svatbu?

Vložit odpověď
ignac87

9.8.15 15:18

Dobrý den. Vím, že bílé šaty jsou vyhrazené pouze pro nevěstu. Ráda bych se ale zeptala, zda se to týká i šatů se vzorem. Co si myslíte o šatech s modrými puntíky na fotce? Děkuji.

Najdete v encyklopedii: Bavlna

 

Tyhle věčné otázky na vhodnost šatů na svatbu,od nicků zaregistrovaných před minutou mi připomínají nevím proč vtip:,,dvě blondýny na nádraží jedna se ptá výpravčího,doveze mě tenhle vlak do Plzně? Ne,ten jede do Brna,a druhá se ptá a mě??

Petrasika: Odpověď mi pomohla, děkuji!

vlm +63714/-9269

9.8.15 15:38

 

Záleží na nevěstě. Je to velmi individuální. Mně osobně by tyto šaty na mé stavbě nevadily. Vadila mi víc černá, do které se i přes náš požadavek, aby to tak nebylo, oblékly všechny ženy z manželové rodiny :)

SkyP +2573/-702

10.8.15 10:06

 

No ja nevim, kazdy snad pozna nevestu ve svatebnich satech.. Mne osobne by to vubec nevadilo, na me svatbe byla moje svedkyne ve svetle sedych satech, jeji sestra v bilych, moje babicka v bilem kostymku stejne jako matka zenicha. Ale vy znate nevestu a nejlepsi bude se ji zeptat.

Petrasika: Odpověď mi pomohla, děkuji!

+/-

10.8.15 14:11

 

Kdybyste v těch šatech přišla na mou svatbu,tak by mi to rozhodně nevadilo. Šaty jsou pěkné a s nevěstou si vás těžko spletou,pokud to nebude nějaká extra alternativní svatba a nebudete držet v ruce kytku.

Petrasika: Odpověď mi pomohla, děkuji!

ProfZav +1469/-323

10.8.15 21:01

 

Zeptala bych se nevěsty. Každá má na tohle jiný názor a ať si říká kdo chce co chce, je to „její den“ ;-)

Petrasika: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Coballtino +1095/-417

10.8.15 10:17

 

Mě přjdou šaty v pořádku (pokud Vám nekončí pod zadkem, což nepředpokládám). Mě se k tomu líbí i ta žlutá. Byla jsem nedávno na svatbě, kde měla jedna slečna bílé šaty s červenými puntíky a ani náhodou by mě nenapadlo si ji plést s nevěstou…

Petrasika: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Andyhana +293/-95

11.8.15 08:59

 

Ve velmi podobných šatech jsem loni viděla paní na veletrhu v Brně. Vypadala velmi slavnostně a elegantně a určitě si ji nikdo s nevěstou nespletl. Zeptejte se nevěsty, co ona na to.
Ještě k šatům: od zmíněného veletrhu podobnou látku (nebo i hotové šaty) hledám. Můžu vědět, kde jste je pořídila?

Petrasika: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Prima Vera +9/-8

10.8.15 18:24

 

Nevhodne mi neprijdou, ale poradila bych se s nevestou, aby ji to nevadilo. Jinak jsou saty v pohode.

madline +877/-230

12.8.15 20:13

 

Obdivuji nevěsty, kterým to nevadí, mě by to vadilo. Měla jsem sice dost neškrobenou a netradiční svatbu, tudíž mi bylo vážně putna, jestli přijde někdo v šatech nebo v pyžamu, ale jelikož jsem měla jednoduché, krátké šatičky, na bílou zkrátka byl učiněný ban.
A tak, když za mnou přišla jedna z pozvaných s tím, že má jen jedny šaty, bílé a áčkové s pidi puntíky, řekla jsem, že nutit ji kupovat si nové nebudu, ale radost z toho fakt nemám a jiné šaty bych skutečně uvítala.
A ač si Vás s nevěstou nikdo nikdy nesplete, bílá prostě na svatbě svítí a pozornost chtě-nechtě přitahuje, což se mi prostě, jako řekla Solanthis, zdá vůči nevěstě nefér. A je jedno na které straně stojím. Jako nevěsta, či host bych vždy zastávala stejný názor a šaty bych nechala doma. Už to, že jste se zeptala zde značí určitou nejistotu. Na svatbě si budete připadat nejistá ještě víc, protože názor nemají jen nevěsty, ale hosté si všímají stejně a vyjádřit se také umí. Ano, pro některé budete milá holka, ale pro některé ta koza, co se ani neumí vhodně obléci.

Merida +746/-61

10.8.15 23:32

 

Vhodné hádam do kuchyne.

Hedike +26/-48

10.8.15 08:01

 

Kdyby mi někdo přišel na svatbu v takhle světlých šatech, asi bych byla zklamaná, že si mě málo váží. Leda snad, že by to byla podzimní svatba a byly by doplněné žlutým svetříkem a červenými lodičkami… Ale i tak.. prostě to není vůči nevěstě fér.

Solathis +17172/-3435

9.8.15 22:50

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek