Jsou tyto šaty hrozné, nevkusné...?

Vložit odpověď
PrinceznaLeia

16.9.16 11:03

Šaty na maturitní ples jsem si chtěla nechat ušít, jelikož nejsem spokojená s nabídkou půjčoven a některých obchodů, a také mám velmi specifický styl. Nechtěla jsem šaty princeznovské, ani splývavé. Co se barev týče, tak za žádnou cenu modrá, růžová, bílá, žlutá, zelená, červená. A hlavně žádný třpytítka, kamínky a podobný ohavnosti. Chtěla jsem šaty, který se budou hodit na ples do Lucerny a současně se v nich trochu odrazí i moje osobnost a styl(punk). Celý to skončilo tak, že mě maminka dotáhla do jisté půjčovny šatů. Po 3 hodinách čekání jsem si radši šaty vybrala, než něco podobnýho absolvovat znova. Vybírala jsem ze tří a nakonec to vyhrály tyhle. Pro mě nejmenší zlo. Otázka je, jestli i tak nejsou pořád moc princeznovský, nevkusný a „sladký“? (Nemají na sobě, oproti ostatním, téměř žádné kamínky, na „korzetu“ je krajka, tady na té fotce ještě nemám korzet úplně došněrovaný, takže se zdá, že mi moc nesedí, ale v reálu padly skvěle).

Najdete v encyklopedii: Jak vybrat šaty na ples

 

Věřím, že na tom maturitním plese nebudete v těchto šatech patřit k té hůře oblečené polovině přítomných slečen, ale hitparáda to také není. Zkusil bych hledat dál.

Jirkátor +16461/-4174

16.9.16 13:07

 

Souhlasím s tinkywinky. A ještě nápady na zmenšení objemu sukně, aby to bylo méně princeznovské. Za A. Pokud na fotce máte kruh, zkuste to bez něj. Za B. Pokud má sukně více vrstev, prozkoumejte, zda se nedají některé odpárat. Obojí je možné a v tanci Vám to vadit nebude (ale samozřejmě vyzkoušejte).

+/-

16.9.16 14:44

 

Když se tady na to ptáte, tak to znamená, že si nejste jistá a nejspíš se Vám nelíbí, takže já bych hledala dál. Maturitní ples si máte užít, máte se cítit dobře, a to přece nejde v šatech, ve kterých se nebudete cítit dobře. Může Vám tu hodně lidí napsat, že nejsou hrozné, ale v první řadě se přece musí líbit Vám.

Bongani +2181/-327

17.9.16 08:23

 

Souhlasím s tikywinky. Osobnost doladíte účesem. Po půlnoci můžete zbytky princezny /if any/ dobít tím, že obujete martensky:-)

pozdni_ctyricitka +1002/-342

16.9.16 22:02

 

Korzet je pěkný, ale ta sukně je příšerná - moc veliká. Jestli půjde sukně (o dost) zmenšit, aby splývala víc dolů, tak bych do nich šla. Hlavně si neberte obruč do sukně, nebo si nedojdete na záchod, neprojdete mezi lidma, mezi stoly atd.

AnoNe +12727/-3081

16.9.16 20:56

 

Ten korzet je na můj vkus přeplácaný, ale kombinace zajímavá, takže vlastně proč ne…

MP Vladenka +9533/-3345

20.9.16 01:50

 

Bohužel - opravdu jsou hrozné. :-/

I.love.cowboys +51/-12

20.9.16 10:02

 

No tak. Jako punk by to samozřejmě šlo; kdyby se k tomu vzaly marteny, kožený řemeny, železný náramky, obojek… tak by to mohlo bejt úplně parádní. Otázka je, jestli takovej punk na ples unesete, když jste se nechala uvrtat do šatů z půjčovny co se vám ani moc nelíběj ;-)
(ale asi i něco trochu decentnějšího by s tím šlo provést… s dobrejma doplňkama)

Leisha +9/-0

25.9.16 21:24

 

Noo… Takhle :D Myslím si, že styl se i na plese dá vyjádřit a že to jde i docela decentně bez nutnosti vyloženě si brát ocvočkované věci :D Ale taky to není špatný nápad řekla bych. Rozhodně není nic špatného na černých šatech, jak tu někdo psal, u nás na plese, což je dva roky zpátky, jsme měly černé šaty 4 a každá jsme to měla pojaté úplně jednak. Jedna byla okamínkovaná princezna, druhá elegantní dáma, třetí metalová a já jsem to ladila do gothic stylu. Na půjčovnu mi ty šaty nepřijdou tak strašné, asi by se tím styl vyjádřit dal. Ale očividně z nich nejste moc nadšená a vybrala jste si je spíš jako to nejmenší zlo. Takže se akorát budete těšit až je sundáte :D Docela bych radila ještě probrouzdat se internetem a zkusit to nějak složit. Rozmyslet se, jak moc alternativně chce člověk vypadat, nebo jak moc ještě zůstat u té plesové fazóny. A když do té představy tyhle šaty nezapadnou a ani doplňky je do té představy nedostrkají, tak se asi vyplatí ještě nějaký čas do hledání (ať už na internetu v e-shopech nebo po půjčovnách/kamenných prodejnách) vyplatí investovat.
Jedna holka od nás ze školy, co maturovala loni nosí spíš rockerský styl a pojala to tak, že měla bílou tylovou sukni s takovým tím vykouslým předkem, koženkový korzet a takové černé boty s tlustými pásky, pokud si dobře pamatuju. Měla přizpůsobené vlasy a doplňky a vypadalo to fakt dobře (ale fotku nemůžu vůbec najít žádnou… :D).

LeKarolinaK +143/-42

19.11.16 15:33

 

Možná by to spravil umělohmotný drát kolem pasu…

carnifax +908/-279

17.9.16 11:17

 

Sukně je opravdu dost (dá se říct) mohutná a byla by lepší volnější ne tolik vrstev a ta barva?
Na maturitní ples se černé šaty nenosí a ani se nehodí pro hezkou mladou dámu.
Je to smutek a Vy se přece jdete bavit a ne truchlit!

verona99 +0/-4

21.9.16 18:21

 

Nevkusné nejsou, ale mě osobně se nelíbí (můj styl to není ani zdaleka)… Spíš mě zaráží skutečnost, že se prohlašujete za punkerku a nedokážete si vydupat takovou stupidní věc, jako jsou maturitní šaty dle vlastního vkusu :D Ale je to jen můj názor :)

Agraynel +700/-330

16.9.16 11:13

 

Omlouvám se, ale za mě hrozné jsou - krajka, jakási výšivka pod pasem (asi korálky), bordura kolem výstřihu jiný vzor než na ostatní krajce, tyl - princeznička jak vyšitá … přesně to, co to nemá být.

Snoopy100 +5781/-472

16.9.16 11:33

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek