K čomu nosiť takéto mokasíny?

Vložit odpověď
Lenočka888

2.9.12 12:33

Ahojte pekelnice!
Prednedávnom som si kúpila podobné mokasíny, viac-menej do práce a na bežné nosenie…strih je rovnaký ako na obrázku, majú trochu zúžený predok a ja netuším čo by sa k nim hodilo. Nosím prevažne nohavice, mám totiž silnejšiu postavu ale keď si k nim dám nohavice iné ako úplne úzke tak si pripadám ako moja babka :) Poraďte prosím…

Najdete v encyklopedii: Černá barva

 

Přesně tak, jsou to boty do auta :-)

Alhambra +10070/-1596

2.9.12 13:42

 

Mám podobné ( bez přezky a bez těch ťuplíků - docela by mě zajímalo, k čemu jsou dobré na patě, a zespodu že by to bylo jako kopačky do měkkého terénu ?? :-) ) a nosím je ke kalhotám a kožené bundě v momentě, kdy nemůžu lodičky ( hlavně když prší, jsou na rozdíl od lodiček uzavřenější nebo jdu na procházku s pejskem nebo když razím na nákup a vím, že je to na dlouhé lokte a potáhnu toho hodně - v tom případě jsou pohodlnější a praktičtější, mívám je i při řízení auta, kdy si za prvé neničím vysoký podpatek a za druhé cítím lépe pedály, což hlavně v případě delších cest je více než nutné a v neposlední řadě si myslím, že je z ortopedického hlediska žádoucí střídat různou obuv, resp. výšku podpatku). Slouží mi velmi dobře a dobře se nosí. ;)

Chany +14998/-1563

2.9.12 13:17

 

Řekla bych, že ty „ťuplíky“ jsou na patě právě abyste si je v autě neodřela:-) Jinak úzké kalhoty se asi hodí nejvíc, ale sukně a punčochy by taky šly, ne?

+/-

2.9.12 20:58

 

neuražte se, ale já bych je nenosila vůbec, nebo třeba na přezutí někam, kde nebudou moc na očích, pokud pracujete v kanceláři, kde jste sama, nebo na řízení auta, ale kdykoli jít mezi lidi tak přezouvat za jiné ! :)

girl.or.element +7128/-2720

2.9.12 23:07

 

Proč jste si je vlastně kupovala?
Ty snad jdou kombinovat pouze s odpadkovým košem na cestu k popelnici, a to ještě za tmy :).
Ale vážně: manželka si kdysi koupila tenisky a po čase sama uznala, že vypadají otřesně a tak je má strčené pod sedačkou v autě a obouvá si je pouze na řízení. Tyto by se na to daly určitě použít.

Jirkátor +16464/-4174

21.9.12 08:31

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek