Kabelka bez podšívky. Hrozí poškození?

Vložit odpověď
Bezzinka

3.6.13 19:27

Dobrý den,
ráda bych si koupila koženou kabelku, která je dle prodejce vyrobena z hovězí hlazenice o síle 1,6 mm. Kabelka ale postrádá podšívku a já, která jsem nikdy koženou kabelku nevlastnila, se obávám, aby absence podšívky nevedla k poškození materiálu. Ráda bych tedy slyšela Váš názor, nejlépe od těch, které podobnou kabelku vlastní, nebo od někoho, kdo se v kožených produktech vyzná. Předem děkuji za Vaše odpovědi.

Najdete v encyklopedii: Kůže

 

Poškození kůže bych se nabála, ale nebylo by mi užívání takové kabelky příjemné.

Černá ovce +886/-267

4.6.13 09:12

 

Mám kabelku bez podšívky, pravítkem měřeno zhruba ve stejné tloušťce materiálu a je opravdu odolná. Spíš ale je trochu problém, že pouští „chlupy“, takže např. flashku, kterou mám plastovou s takovým jakoby velurovým povrchem, mám totálně olepenou. Jinak kabelka je fajn, mám ji už dlouho, odešly mi švy (nekvalitní nitě), tak si ji ve volných chvílích znovu ručně sešívám (tak silný stroj nemám a bojím se ji dát k brašnáři, aby mi do ní neudělal další dírky).

Temperance +22957/-2243

3.6.13 19:50

 

Mám tuto kabelku. Bez podšívky je dno a boční strany. Nosím v ní běžné věci, nic ostrého, k poškození nikdy nedošlo. Ta kůže je pevná, chlupy nepouští, naopak je to příjemný materiál na dotek.

budejka +794/-200

4.6.13 21:19

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek