Kabelka bez podšívky. Hrozí poškození?

Bezzinka

03.06.13 19:27

Dobrý den,
ráda bych si koupila koženou kabelku, která je dle prodejce vyrobena z hovězí hlazenice o síle 1,6 mm. Kabelka ale postrádá podšívku a já, která jsem nikdy koženou kabelku nevlastnila, se obávám, aby absence podšívky nevedla k poškození materiálu. Ráda bych tedy slyšela Váš názor, nejlépe od těch, které podobnou kabelku vlastní, nebo od někoho, kdo se v kožených produktech vyzná. Předem děkuji za Vaše odpovědi.


Reklama

 

Poškození kůže bych se nabála, ale nebylo by mi užívání takové kabelky příjemné.

Černá ovce +883/-266

04.06.13 09:12

 

Mám kabelku bez podšívky, pravítkem měřeno zhruba ve stejné tloušťce materiálu a je opravdu odolná. Spíš ale je trochu problém, že pouští „chlupy“, takže např. flashku, kterou mám plastovou s takovým jakoby velurovým povrchem, mám totálně olepenou. Jinak kabelka je fajn, mám ji už dlouho, odešly mi švy (nekvalitní nitě), tak si ji ve volných chvílích znovu ručně sešívám (tak silný stroj nemám a bojím se ji dát k brašnáři, aby mi do ní neudělal další dírky).

Temperance +3293/-701

03.06.13 19:50

 

Mám tuto kabelku. Bez podšívky je dno a boční strany. Nosím v ní běžné věci, nic ostrého, k poškození nikdy nedošlo. Ta kůže je pevná, chlupy nepouští, naopak je to příjemný materiál na dotek.

budejka +654/-185

04.06.13 21:19

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Metalické odlesky vládnou letošnímu létu

Metalické kabelky jsou zvlášť pro léto vždy velmi aktuální. Jednak... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
5 typů kravatových uzlů

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Můžete mít sebekrásnější kravatu, ale pokud místo uzlu vážete... Celý článek


Reklama