Kabelka do divadla

Vložit odpověď
Karoshi

20.6.12 18:34

Zdravím,
pojedeme se školou na několikadenní zájezd do Prahy a máme v plánu i dvě návštěvy divadla. Jelikož nemám v kufru zrovna moc místa, napadlo mě, jestli je opravdu nutné mít do divadla k malým černým psaníčko, nebo se dá oko přimhouřit i nad obyčejnou taškou (podobná jako na obrázku). Děkuji za odpovědi.

Najdete v encyklopedii: Jak se obléct do divadla

 

Přihmouřit oko by se snad i dalo… Ale vážně by se nějaké maličké psaníčko do kufru nevešlo? Určitě s sebou budeš mít nějakou kosmetiku, že? A ta bude v nějaké kosmetické taštičce, tak co tedy tu taštičku nechat doma a vzít místo ní psaníčko? Na přepravu kosmetiky nebo i nějaké bižu či jiných drobností je skvělé a navíc v divadle potom zazáříš… :)

Blair +2970/-513

20.6.12 19:36

 

Pokud jsi cetla clanek o Muzach, tak tusis, co vsechno se da v divadle videt za zavazadla. Ja jsem pro psanicko vsemi deseti. Ale vsad se, ze nektera z tvych spoluzacek s klidem vezme i batoh. :o/

Kyttka +982/-150

20.6.12 21:32

 

Já jsem taky pro psaníčko. Zbytek výletu v něm můžeš mít uskladněné třeba šminky. A pokud půjdete před divadlem ještě po městě, nebo tak něco, dej psaníčko do velké tašky, před divadlem do psaníčka přesuň peněženku, mobil, atd. - prostě cenné věci a tašku dej do šatny.

firefly +5490/-789

21.6.12 03:06

 

Já jsem pro psaníčko taky. Vzala jsem si ho i do Ostravského kulturáku (na hru s Ivou Janžurovou). Nevím, jestli nějaké máš a proto je to pro tebe shánění psaníčka starost navíc. Já jsem nic nesháněla, mám jedno ještě po babičce. Jednoduché kožené černé s drobounkou stříbrnou mašličkou a nedám na něj dopustit. Člověk by občas nečekal, jaké poklady mají babičky ve skříních :)

ta-scha +897/-368

20.6.12 22:14

 

Dobrý den,

záleží na tom, do jakého divadla jdete. My v Praze nebyli v Národním, třídní nás vzala „prostě“ do Ypsilonky, kam nebyl vyžadovaný žádný dress-code. Možná by bylo lepší zjistit, zda půjdete na nějakou uvolněnější hru, nebo naopak klasiku, podle toho zvolit dresscode. A s psaníčkem bych si hlavu nelámala, každé divadlo má šatnu a člověk uondaný z chození po památkách s sebou stejně z praktických důvodů většinou mívá jen batoh - uložíte jej do šatny. Mobil je v divadle stejně „zakázaný“ a peněženku, nebo pár drobných na pití u baru si můžete schovat u kamarádky, která si tu práci s psaníčkem dá :)

PoisonAudrey +147/-22

21.6.12 13:12

 

No, asi jsem v menšině, ale nemyslím si, že by muselo být nutně psaníčko. Hezká by byla i větší kabelka, ale opravdu mě vyděsilo „černá taška“. A ta na obrázku nevypadá nic moc. Ale klidne si do divadla dovedu představit třeba
http://www.kozene-kabelky-penezenky.cz/….500x478.jpg
http://www.demix.cz/…bozi/766.jpg

LadyPapajka +8547/-3576

21.6.12 07:48

 

Malý psaníčko se asi nevíc hodí, ale poté co jsem ho marně sháněla jsou asi v kurzu větší tašky.

marca +2212/-695

21.6.12 08:29

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek