Kabelka do tanečních

Viktorie H.

22.09.12 20:42

Ahoj, mám otázku, jakou kabelku zvolit do tanečních? Jasně, nějakou malou, ale kam boty? Když jsem si je kupovala, tak jsem sice dostala takový ten pytlíček na ně, ale nějak si mi to nelíbí, jít „vyfešákovaná“ a s tim pytlíčkem, který vypadá jako na přezůvky. Nějaka alternativa? Děkuji


Reklama

 

můžeš i vzít velkou kabelku, tu nechat s botami v šatně a dál si vzít jen malou… já chodila s pytlíčkem na boty, neřešila jsem to, beztak všichni znají jeho obsah…

elesse +1748/-398

22.09.12 21:58

 

Já chodila rovnou v těch botách teda :D. ale co vím, tak většina holek to dělala tak, že chodily klidně i s batohem a nechávaly ho v šatně.. to už pak malou kabelku ani nepotřebujete, zase byste pak řešila kam jí dát při tancování.

Cathero +1559/-550

23.09.12 09:23

 

Tak treba v tanecnich botach se asi tezko chodi po venku, pokud vam nezaparkuje auto primo pred kulturakem… Ja bych si vzala nejakou slusnou, lehce elegantni kabelku, do ktere by se mi vesly boty a pak bych ji nechala v satne. Kabelku na tancovani stejne nepotrebujete, nejake drobne pripadne muzete dat do kapsy partnerovi.

llolla +20281/-3415

23.09.12 19:27

 

Taky jsem chodila rovnou v botách. Když jdu do společnosti,tak se vším všudy. Pohled na holku, co má šaty a účes, a zároveň batoh s botama, sportovní kozačky a bundu, je dost častý, a taky dost hrozný. Taneční je i o tom, že si člověk vyzkouší, jak se oblékat elegantně.

Pokud už se chcete přezouvat, tak si myslím, že ten pytlíček není úplně špatný. Ale dejte si, prosím, na nohy něco, co se hodí k sukni - třeba pohodlné uzavřené lodičky nebo baleríny. A na šaty pak trenčkot nebo svetřík a kabát.

iveta_piveta +619/-233

23.09.12 09:43

 

Já jsem nikdy v tanečních psaníčko nepotřebovala, a i na plesech člověk neví, kam ho dát. Viděla jsem už i lidi, co ho položili na zem tancovali pořád okolo :) Nepřišla jsem na jiný nápad než ho nechat jiným lidem u stolu /v šatně a peněženku partnerovi. A to pak můžete mít jakoukoliv kabelku. Vlastně pořád netušim, k čemu je psaníčko dobrý.
Přezouvat se mi nepřijde jako peklo, za to utrpení to mnohdy nestojí (neboť člověk nemá nikdy tak kvalitní lodičky, jak by si přál). V tanečních na to člověk neni zvyklej a div mu nohy neupadnou. A je mu zima, protože je zima. Holky v outdoor bundě, ze který trči slavnostní sukně a skejťácký boty, jsou doufám tak častým jevem, že vás napadne se tomu vyhnout.

Ofinovitá Áňa +1033/-345

25.09.12 17:00

 

Já chodila taky v botách rovnou. Ale když třeba pršelo, tak jsem měla velkou černou koženou kabelku, kterou jsem nosila i do školy a v tom boty a malinké psaníčko, velkou tašku jsem nechala v šatně. Jinak při tancování je s psaníčkem problém (to je jediná výhoda gardedámy :-) ); jedině nechat u někoho důvěryhodného nebo jsem nosila to zmíněné malinké s poutkem kolem ruky a nebo (to šlo ale jen v šatech se širokou sukní á la padesátá léta) jsem si nechala ušít v podšívce sukně kapsičku na peníze a průkazku do kurzu.

Alatriz +434/-120

04.10.12 18:12

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Na předávání cen v pyžamu po dědečkovi

V Americe se uskutečnilo každoroční předávání cen Teen Choice... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama