Kabelky bez podšívky - nezničí se?

Vložit odpověď
Sieneserin

6.3.16 12:23

Ahoj, dobrý den,

máte některá zkušenost s kabelkami, které nemají vnitřní látkovou podšívku a zevnitř je jen taková ,,semišová" kůže? Nezničí se, protože není chráněná?
Zakoukala jsem se do kabelky Ralph Lauren, která bohužel podšívku nemá a mám strach, že do ní investuji a ona se mi časem právě kvůli absenci podšívky zničí. Nemyslím tím běžné opotřebení, i když za tu cenu očekávám, že by mi měla vydržet fakt dlouho, není zdobená, takže je doopravdy nadčasová.
Vím, že bez podšívky jsou i některé kabelky Michael Kors, které momentálně v ČR ,,letí", tak doufám, že mi některá její majitelka poradí.

http://www.ralphlauren.de/…ct/index.jsp?…

Děkuji a přeji hezký den.

Najdete v encyklopedii: Černá barva

 

Tohoto bych se nebála. Mám jednu kabelku bez podšívky (a Ralph Lauren to rozhodně není :-)) a žádné problémy nenastaly.

Elfrida +432/-43

6.3.16 13:45

 

Asi bych se bála propisek, případně nechtěného otevření rtěnky, ale to může velmi snadno vyřešit organizér do kabelky - vyrábí se všech možných velikostech i barvách, výhodou je, že ho přehodíte kdykoliv do jiné kabelky…

MP Vladenka +9533/-3345

8.3.16 16:58

 

Texilní podšívka toho rozhodně vydrží míň, než kůže. Ve starých kabelkách se textilní podšívka dávno rozpadne a kůže zůstane v pořádku. Kůže nošením získává na kráse, zato textil ne. Pokud máte pochybnosti, vystříkejte kabelku zevnitř impregnací na kůži, ochrání kůži před ušpiněním (samozřejmě ne před otevřenou propiskou nebo rtěnkou, tam nepomůže nic) ale považuji to za zbytečné.

+/-

12.3.16 20:07

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek