Kalhoty k maturitě

Vložit odpověď
xiwi

7.4.18 23:03

Dobrý den, chtěla bych se poradit ohledně volby kalhot k maturitní zkoušce. Těžce se mi shání společenské kalhoty a proto bych si ráda vzala na sebe bílé upnuté kalhoty k černému sáčku. Nevím zda jsou vhodné, protože je nosím do školy běžně.
Děkuji za rady :)

Najdete v encyklopedii: Bílá barva

 

Za mě ano. Nedávno jsem něco podobného viděla v knížce „Co si dnes vezmu na sebe“ od Ines de la Fressange. Jen si dejte pozor na umazání, v tom je bílá ošidná. Takže bych měla v záloze něco náhradního. U maturity to chce být jako ze škatulky a přitom se cítit pohodlně. Přeji hodně štěstí a dostatek vědomostí.

xiwi: Odpověď mi pomohla, děkuji!

hamaru +31/-30

9.4.18 20:44

 

Každopádně by vám to mělo ýt pohodlné, ale je to i o slušivosti. Navím, co považujete za bílé kalhoty (určitě ne bílé legíny, harémky či plandavé lněné/bavlněné jak na pláž). Jděte po kvalitní zpracování a pohodlí. Bílá je nešťastná barva, už v MHD se vám může zaprasit. Osobně jsem se na maturitu vyšňořila, ale před zkouškou jsem si na halenku hodila půl kelínku jogurtu (nekecám!). Naštěstí jsem měla takovou volnou halenku, která šla nosit z obou stran, přetočila jsem ji a dala si flek na záda pod sako. Nezapomeňte pohodlné boty a hezkou halenku. Ať vám to sluší (a ze své zkušenosti, pokud můžete, přibalte si s sebou i druhou variantu.)

zelwice +270/-214

11.4.18 23:10

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek