Kam si vzít tyto šaty ?

Vložit odpověď
Bety087

29.12.17 14:22

Koupila jsem si šaty, ovšem nevím kam si je vzít. Budou se hodit třeba na maturitní ples, když půjdu pouze jako host ? Nebo na nějaký jiný ples ?

Najdete v encyklopedii: Růžová barva

 

No, podle délky. Pokud jsou na koleno, tak asi klasický ples, či jako host na maturitním může být. Párty určitě. Do divadla se sakem či bolerkem taky (ať moc nekouká dekolt).

Pokud bych si na něco dala pozor - tak určitě si vezmi tělovou či žádnou podprsenku, hlavně ať ti nikde nečučí ramínka, mašličky apod apod. … :D

Bety087: Odpověď mi pomohla, děkuji!

zelwice +270/-214

29.12.17 19:43

 

Já bych je s podvlečeným černým tenkým rolákem a motorkářskýma botama nosila i normálně :D určitě záleží na kombinaci - do divadla se zahalenými rameny, na párty jen tak, i na maturiťák mi přijdou v pořádku (většina holek bude stejně v trapném dortu, tyhle šaty by byly příjemné odlehčení) :)

Bety087: Odpověď mi pomohla, děkuji!

yuki-kitsune +57/-40

30.12.17 14:11

 

Tyhle šaty jsou, Bety, pro mladou holku úplně v pohodě na jakoukoliv slavnostnější příležitost. Dobrá trefa. :-) Ale jestli nedisponuješ nelimitovanými zdroji peněz/místa v šatníku, tak to příště zkus naopak - zjisti, co a proč chceš, zkus se zamyslet, co máš ráda, a pak vyraz nakupovat. Samozřejmě mluvím z vlastní draze a po mnoha reprízách nabyté zkušenosti. ;-)

aerofrog +2174/-611

4.1.18 00:27

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek