Kde jsou všechny ty trička na ramínka?

Ameline

22.07.16 16:38

No, po letech toužení jsem si pořídila podprsenku bez ramínek a ještě s hlubokým dekoltem, což si jako osůbka s poprsím mimo běžnou nabídku opravdu užívám (wonderbra). Velmi pohodlná - srovnatelná s normálníma ramínkovýma, drží celej den, prostě pohoda, absolutní spokojenost. Vždycky jsem chtěla nosit věci na ramínka, za krk a bez ramínek, zdálo se mi, že jsou toho plné obchody. Nevím, zda se posunul trend nebo se mi to jen zdálo, že je toho tolik proto, že to bylo něco, co nemůžu. Ale fakt nic hezkýho jsem neviděla, když jsem začala shánět.

Každopádně mám teď super podprsenku a nic co nosit na ní kromě obligátního tílka :D Nemáte tip kam se podívat?


Reklama

 

Nechcete maxišaty nebo overal? :-) Mně připadá, že na špagetová nebo žádná ramínka je v obchodech 99 % nabídky v tomto sortimentu.

Ameline: Odpověď mi pomohla, děkuji!

benyka +67795/-18827

23.07.16 11:06

 

Že vy děláte reklamu na Wonderbra :D Né vážně, mě se zdá, že všude je všechno jen na ramínka (HM, Orsay, Promod, Zara, NY, Stradivarius, Bershka,…) nevím teda jestli nechodíte úplně někam jinam, ale zrovna včera jsem byla nakupovat a rozčilovala jsem se, že nikde není nic pod co by se dala vzít podprsenka. Všechno má holá ramena a ještě k tomu často i záda..

shoeslover +886/-215

23.07.16 22:10

 

Já si nejsem jistá, co myslíte tričkem na ramínka, ale určitě prozkoumejte e-shopy, těch věcí s odhalenými rameny pod které se nedá vzít klasická podprsenka mají pořád dost a vypadá to, že s tím budou pokračovat i na podzim…

Třeba zde… http://shop.mango.com/…ff-shoulders

Lucelle +3132/-1358

22.07.16 19:39

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Na předávání cen v pyžamu po dědečkovi

V Americe se uskutečnilo každoroční předávání cen Teen Choice... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama