Kde koupit dobrou tašku na notebook?

Vložit odpověď
janafell

19.6.12 21:24

Dobrý den,
sháním tašku na notebook a vůbec se nevyznám v tom, kde ji koupit a na co si dát případně pozor. Moje požadavky: nechci nic baťohovitého (myslím takový ten klasický materiál co z něj je vyrobena většina sportovních batohů), nechci žádné divoké potisky, představuji si spíš něco elegantního, třeba z umělé kůže (na pravou totiž bohužel nemám), mohla by být černá, šedá, hnědá, béžová, červená nebo i nějaká pastelová. Nemusí být nutně bez vzoru, ale prostě by to neměla být nějaká „pěst na oko“. Můžu za ni dát maximálně kolem 2000 Kč. Dávejte tipy na internetové i kamenné obchody, případně i na konkrétní kousky. Rozměr notebooku bude nejspíš 15.6, ale ještě to není jisté. Díky.

Najdete v encyklopedii: Hipster

 

Moje postřehy:

  • při koupi dávej opravdu pozor na rozměry, podle kterých vybírej. Mám ntb acer 15.4 a většina obalů na 15.4 byla moc těsná a nešla zapnout
  • nějaká ta kapsa se rozhodně hodí, na myš, na kabel,…to znovu souvisí s rozměrama, taška by měla být hlubší, aby se ti do nich v pohodě vešly.
  • hodně důležité je kvalitní vyztužení. U spousty kabelek se píše „vhodná i na notebook“, čímž myslí, že rozměrově ho tam narveš. Ochrana je ale nulová. I když se k němu budeš chovat slušně, nějakým nárazům do tašky zabránit nemůžeš a pokud ho nechceš rychle zničit, určitě na to dávej pozor.
  • já mám tašku jen do ruky, nepověsím jí ani na předloktí, takže občas by se mi popruh hodil, abych měla volné ruce ale to už záleží spíš na tobě, jak moc jí budeš nosit, jestli ji budeš tahat celý den,…
  • dávej pozor i na otvírání. Viděla jsem tašku, která měla hodně krátký zip…pak hrozí, že ho rychle zničíš, až tam notebook budeš cpát.
lenee +130/-22

19.6.12 22:22

 

myslím, že když si zagooglíš najdeš nepřeberné množství a určitě si vybereš podle sebe… například tady http://www.ebrasny.cz/…a-notebooky/ jsou některé moc pěkné, mě osobně se líbí ty jakoby „retro“…

ajuna +1896/-266

20.6.12 09:45

 

Zkus se prohrabat na těchto stránkách: http://www.skinbook.cz/…ekce/brasny/, já si tam před dvěma lety vybrala, a jsem spokojená.
Určitě si změř přesně rozměry notebooku, a případně jim neváhej zaslat dotaz na rozměr, určitě ti rádi odpoví.
Při kupování si taky rozmysli, jak a k čemu budeš kabelku/obal používat. Jestli se s noťasem budeš denně smýkat, je určitě lepší pevnější, odolnější, případně i nepromokavý materiál. Jestli ho naopak budeš používat svátečně, tak nemusí být až tak odolný, jen na něj dávej větší pozor. Dobrý je i popruh, který se dá případně připnout, když potřebuješ volné ruce. Ty větší noťasy se v ruce pěkně pronesou.
Kapsa navíc se rozhodně hodí: kabely, nabíječka, případně externí disk…
Lovu zdar :-)

vespinka +1131/-294

20.6.12 13:29

 

Dara bags má také spoustu kabelek, kam se vejde i notebook.

PavlinkaK +733/-186

20.6.12 10:12

 

http://www.fler.cz/…-red-2110945 .. s touhle taskou jsem moc spokojena, narvu tam starej notas obrich rozmeru i milion dalsich " zbytecnosti " :)

Suniang +249/-121

19.7.12 00:48

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek