Kde koupit v slevách klasický kvalitní černý kabát?

Vložit odpověď
hm

27.2.13 08:39

Díky radám Módního pekla i mnohým z vás pomalu měním šatník a zjistila jsem, že ho nutně potřebuji doplnit černým třičtvrtečním vypasovaným kabátem, nejlépe s vyšším podílem vlny, podobným jako na obrázku, ale střih nemusí být stejný, klidně na zavazování nebo v pásek, jedno nebo dvouřadý. Nemám oběhané obchody (mám několik malých dětí:-)), mohla bych proto poprosit o radu zkušenější, kam se zajít v podívat (Ostrava)? Chytit něco ve slevě by bylo samozřejmě ještě úžasnější! Cenově tak do 1500,–. Moc předem děkuji za nápady.

Najdete v encyklopedii: Černá barva

 

Obávám se, že slušný kabát za tuhle cenu neseženete kdekoli jinak, než náhodou.

aailyyn +8059/-1745

27.2.13 11:24

 

obávám se, že na slevy a kabáty je již v nákupních centrech pozdě. já včera sháněla obyčejný silnější svetr a v našem nákupním centru jsem již nesehnal !. regály jsou plné nového zboží - triček, sukní, šatů a kraťasů :-( snad to u vás bude lepší.

Sharene +540/-211

27.2.13 11:50

 

Mám 3 roky starý, 40% vlny, černý z HM, princesový střih, stál 600! Letos jsem ulovila v promodu 50% vlny, oranžový za 500. klasický střih, jednořadý, bez límce.

Vždycky to byly náhody „jak prase“, uznávám, že s dětmi je to náročné, ale zkuste skočit do té vaší fukušimy(nákupní centrum) a oběhněte obchody stylem- vlezu do dveří–stojan se slevami– už na omak poznáte kvalitnější materiál–řešit dál!

babakoko +2176/-666

27.2.13 09:40

 

Já jsem loni viděla úžasný značkový vlněný kabát v sekáči, nádherný střih, byl jako nový a stál asi tři stovky, akorát to nebyla moje velikost (což jsem skoro obrečela)… Zkuste i sekáče, občas se tam fakt dá ulovit poklad ;) (Ale nejlíp se nakupuje, když děti někdo hlídá.) No a jeden velmi dobrý kabát klasického střihu mám z nějakého zásilkového obchodu, tuším OTTO nebo Quelle, do těch patnácti stovek jsem se určitě vešla, ale je fakt pěkný, drží tvar, má vysoký podíl vlny… A už ho mám x let (tenkrát se Quelle ještě jmenovalo Quelle) a vypadá pořád velmi pěkně. Ale chce to mít štěstí. Měla jsem od nich taky kabát, který měl sice asi 40 % vlny, ale vcelku to byl docela šmejd, ten materiál kousal a docela dost se mačkal… Já ho možná ještě někde mám, ale asi ho dám bezdomovcům. Nosila jsem ho jedinou sezónu. Čili při nákupu v zásilkových obchodech se dá taky při troše štěstí ulovit super kousek, který vám vydrží léta, a pokud sáhnete vedle, můžete to přinejhorším vrátit (což v sekáči nejde). Držím palce!

Karin +43234/-7501

27.2.13 10:02

 

Zkuste se podívat u Sýkoráku v outletu. Já tam loni koupila nádherný teplý kabát za 900,–

Danielle.Warheit +5524/-1788

28.2.13 09:47

 

Pokud jste z MS kraje, zajela bych se mrknout na trhy do polského Těšína. Za tu cenu tam seženete moc pěkné střihy. Jak je to s materiálem však nevím. Sama vlastním kabát z malého trhu a nemohu si stěžovat, nežmolkuje se, hřeje, navíc je krásně vypasovaný…

Jadernička +69/-23

2.3.13 21:22

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek