Kde sehnat koženou bundu

Vložit odpověď
Pretender

22.8.13 20:31

Zdravím.
Rozhodl jsem se, že si koupím jednoduchou koženou černou bundu. Nehce se mi ale moc objednávat z Asosu, (ze kterého je ilustrační foto) -ikdyž cena je velmi příznivá, protože si nejsem jistý rozměry a kvalitou, kterou z fotky prostě nepoznám. Má otázka tedy je, kam v Brně byste šli pro podobnou koženou bundu? Jediné co mě napadá je Kara, ale ta nevím jestli má slušný výběr, zvlášť ve velikostech S-M a pak se sem tam objeví nějaký kousek v běžných řetězcích (ty ale zase bývají z docela papírového materiálu…). Hodlám investovat maximálně 4 tis. Kč. Umělá kůže nepřichází v úvahu.
Děkuji za každou odpověď

Najdete v encyklopedii: Černá barva

 

Souhlasím s vaším výběrem, když koženou bundu, tak co nejjednodušší nadčasový střih, není nic horšího, než když někdo nosí módní kus minulých sezón jen proto, že tak drahou bundu prostě nemůže vyhodit. Zkusila bych tu Karu.

dagur +4357/-848

22.8.13 21:25

 

Též souhlasím s Karou. Mimochodem, právě má výprodej. Kožené bundy mají i v PEEK & CLOPPENBURG, ale nejsem si jistá, jestli se tam sežene do 4000Kč.

Doulinque +379/-204

22.8.13 22:31

 

V Ivančicích je Tesco a tam teď ruší obchod s koženým zbožím, viděla jsem tam dámskou bundičku za 500,–. Sice to není přímo Brno a na pánský sortiment jsem nekoukala, ale zkusit byste to mohl.

ProfZav +1469/-323

23.8.13 14:57

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek