Kde sehnat kvalitní pracovní boty?

Vložit odpověď
hhhudec

11.4.13 21:50

Zdravím, do práce musím mít černé uzavřené boty, s neklouzavou podrážkou. Kde mám ale sehnat kvalitní boty, u kterých se mi nezničí podrážka už po třech měsících? Na běžné používání mi boty vydrží v klidu i několik let, v práci mi ale odejde podrážka už opravdu po třech měsících.

Najdete v encyklopedii: Černá barva

 

zkuste to trochu rozvést. Jste ve styku se zákazníkem a ty boty musí k něčemu vypadat? nebo děláte někde v provozu a jde hlavně o bezpečí? Chodíte v nich po betonu, po dlažebkách, venku? zničí se tím, nebo máte v práci nějaké chemikálie? Praconí boty se obvykle kupují v pracovních oděvech. Ale z dotazu nejde pochopit, jestli děláte sekretářku generálního ředitele nebo posunovačku na dráze, a to se pak blbě radí.

z maloměsta +622/-169

11.4.13 22:04

 

Pokud myslíte klasické pracovní boty, pak vám doporučím českou značku Prabos. Podrážku dělají odolnou vůči chemikáliím a vydrží i chození po horách. Mají několik řad obuvi.

+/-

12.4.13 07:39

 

Já si kdysi koupila do provozu s bezpečnostními kachličkami soft-shell boty, černé, uzavřené. Sehnané právě v pracovních potřebách, stály 350,–. Ač se na zem používaly různé odmašťovače a boty byly „naleptávány“ olejem apod., vydržely slušné dva roky. Záleží, jak moc je důležitý jejich vzhled. Mně šlo o funkci.

Ichy +596/-95

12.4.13 00:23

 

Pokud můžu doporučit, mrkněte na tento portál http://www.rucedozadu.cz/ mají tam velký výběr pracovních bot, nevím zda sháníte boty spíše elegantní nebo na jakou práci, ale výběr je zde široký :)

Anetka86 +14/-77

17.6.15 16:51

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek