Kde sehnat "Peacoat" nebo "Trench coat" na podzim/zimu?

Bender1

15.10.12 15:16

Dobrý den, již měsíc hledám v obchodech neúspěšně peacoat nebo trench coat podobný tomuto stylu, ale nemohu jej najít. Budu to chtít nosit na podzim a zimu. Samozřejmě, napadlo mě jít do H&M (moc jim k tomu nedůvěřuju ve kvalitě) a podívat se, ale tam jsem nemohl za nic najít tento kabát (Plzeň a Europark v Praze). Rád bych do kabátu investoval maximálně 2500 Kč. Budu moc rád, když mi poradíte s tím, kde mohu takový typ kabátu najít v co největším podílu vlny. Zkoušel jsem prohledat weby Blažka, Pietro Filipi a podobných, ale do rozpočtu se nevejdu a takový typ moc nevedou na zimní sezónu. Děkuji Vám za případné rady. Budu rád, když mi konečně ukončíte moje trápení. Trpělivost již dochází… :D


Reklama

 

Za 2500? To to ani nekupujte. Bude to mít tak mizerný střih a tak špatný materiál, že jsou to peníze vyhozené z okna. Možná kdybyste měl štěstí a narazil na nějaký milodar v sekáči.

RESP: Trenchcoat možná seženete, nějaký plátěný, napodobeninu klasického Burberry. Ale peacoat nebo nějaký dvouřadý kabát, ještě k tomu v solidní gramáži a s vyšším podílem vlny? Nesmysl, minimálně 4K.

Jinak během několika nošení se začne kabát propadat, prošoupávat na rukávech a bude na vás viset. Bude to vypadat blbě. Tak jako na většině populace která nechce do takto náročného „garmetu“ investovat a snaží se na něm ušetřit. Je to asi jako si kupovat sako za 1500. Nesmysl.

Ale abych jen nekritizoval. Ve vaší cenové kategorii s průměrnou (za rok do koše) kvalitou je nejblíž asi River Island.
River Island Coats

+ si připočtěte 8 liber za poštovný

Kdyby vás ani to co jsem napsal neodratilo, tak se ještě jednou zamyslete nad tím, proč to kupujete. Tyhle kabáty jsou tenhle rok už tak provařený, že v nich ani nevyniknete. Nejsem fanda trendů, ale tohle už opravdu nosí každý šupák (nejlépe se zvednutým límcem!). Být vámi, tak investuji buďto do nějakého méně ortodoxního a více nevšedního -světlý, vzorovaný tweed… nebo si koupim na podzim úplně jinou bundu. Letí quilted jackets a zpátky se dostávají kožené letecké pasovky. Jestli chcete něco elegantnějšího, zkusil bych se poohlédnout po loveckém sportovním blazeru (saku), také známý jako harris jacket nebo sport jacket. Opět například z tweedu, s nějakým pěkným vzorem. Kostka, herring bone, „přírodní směs“… Stále neokoukané a stále velice chic. To uz je ale pak na jinou diskuzi ;-)

Maravelo +9905/-3523

16.10.12 09:44

 

Asi bych doporučil H&M, ale ne to v Europarku. Mnohem lepší výběr je Na Příkopech, na Pankráci nebo v Palladiu na náměstí Republiky. Pánské kabáty se v Česku, kde skoro všichni nosí bundy, těžko hledají :)

MP lucas +92/-15

15.10.12 17:23

 

Zkusila bych Zaru, PullandBear a Topmana, koukla jsem na stránky a něco v tomhle stylu by se našlo. Ale do 2500 nevím, jestli se vejdete. Ten na fotce je Topman, na stránkách uváději cenu asi 2600.

llolla +20281/-3415

15.10.12 17:35

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Na předávání cen v pyžamu po dědečkovi

V Americe se uskutečnilo každoroční předávání cen Teen Choice... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama