Kde sehnat vršek na ples?

Černá Nina

08.01.14 20:42

Jdu příští týden na ples a ráda bych si vzala midi sukni do pasu podobnou té v odkaze (http://www.zara.com/…1598526.html). Má pouze světlejší (šedou) barvu a je z jiného materiálu - pevnější lehce lesklá látka. Boty mám černé a ladící černé psaníčko. Váhám, co si vzít jako vršek a doplňky a hlavně - kde to sehnat.
Mám docela krátký trup, postavu hruška, velikost 38 (do pasu, od pasu 40 - 42), silnější. Vlasy a oči mám světle hnědé, pleť momentálně dost zelenou (čti bílou). Líbila by se mi stylizace do 50.let, nevím ale, kde přesně sehnat vršek jako na obrázku. Díky za návrhy.


Reklama

 

Na Vaši postavu je stylizace 50. let jako dělaná, úzký pas a trup a větší spodek se schová do bohaté sukně, vím, o čem mluvím. Ta midi sukně je na ples taková nějaká málo slavnostní mi přijde. Pokud chcete opravdu 50. léta, zkuste to nějak takto, neříkám, že je to dokonalé, ale třeba Vás to bude trošku inspirovat. Jo a pokud 50. léta na ples, tak jedině s bohatou spodničkou :-) a nezapomenout na odpovídající make up a účes. Jinak sukně je značky From Kaya with Love, spodnička a rukavičky z britského ebay, halenka Orsay.

Černá Nina: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Esmee +88577/-22000

09.01.14 00:56

 

Pokud je to na ples a chceš 50. léta, tak si objednej celé šaty, určitě budou vypadat lépe než cokoliv s tou sukní. Mám jedny z www.ladyvlondon.com a jsou naprosto úžasné. Mají tam teď slevy, takže vyjdou i s dopravou do tisícovky. Když je objednáš tento týden, máš je tu na začátku příštího.
Já jsem tenkrát koukala jak blázen, když jsem si šaty objednala v sobotu v noci a v úterý ráno zazvonil kurýr s balíčkem.

Evikk +606/-87

08.01.14 21:49

 

Ta sukně na mne působí jako ve styl Amy z BBT, na ples nebrat, chceš-li pořádná 50. léta, navrhuju mrknou ttřeba tady http://www.atomretro.cz

Enefa +1340/-183

08.01.14 23:02

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Metalické odlesky vládnou letošnímu létu

Metalické kabelky jsou zvlášť pro léto vždy velmi aktuální. Jednak... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
5 typů kravatových uzlů

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Můžete mít sebekrásnější kravatu, ale pokud místo uzlu vážete... Celý článek


Reklama