kolik vydrží conversky

Vložit odpověď
z maloměsta

10.4.15 11:25

Dobré ráno,
chtěla jsem se zeptat, jakou zkušenost máte s Converskami. Jsem teď na mateřské, takže se teď hodlám oblékat spíš prakticky a pohodlně. Levné tenisky se ale rozpadnou celkem hned, tak zvažuju investovat do značky - na druhou stranu právě kvůli té mateřské bych ráda měla jistotu, že to má z hlediska výdrže význam. Asi v nich budu chodit dost po městě i cyklostezkách. Vydrží aspoň do podzima?
Díky!

Najdete v encyklopedii: Bavlna

 

Jedny mám 10 let :-). Je fakt, že už jsem je kupovala s patinou, byla to nějaká limitovaná kolekce. Větší problém vidím v tom, že to nejsou boty na dlouhé procházky . Pokud vás někdy bolí záda , kupte si do nich rovnou ortopedické vložky.

z maloměsta: Odpověď mi pomohla, děkuji!

+/-

10.4.15 11:59

 

Conversky červené klasické kotníčkové mi vydržely dva roky s téměř denním nošením (jednu sezonu i přes zimu, studentský léta jsou těžký) bez úhony, třetí rok zaznamenal malinko se odlupující gumu, čtvrtý první dirky v látce, no abych to zkrátila, šestým rokem, už mi skoro odchází podrážka, ale nemám to srdce je vyhodit, takže pořád nosím… Na obrázku foto z února minulého roku… Vnitřní strana není vidět, ale je natržená a stejně semnou prošly celý Švédsko, Dánsko a Norsko :) Za mě výborná koupě, nikdy jsem nelitovala!

z maloměsta: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Kateff +1405/-522

10.4.15 12:04

 

myslím, že je to dobrá investice. koupila jsem si vyšší bílé a praním získávají nádhernou patinu. takže čím víc se používají, tím lepší;-) problém bych akorát viděla v tom, že se po čase může prochodit guma - ale to je prostě tím, že je používáte a ne že by byly nekvalitní.

z maloměsta: Odpověď mi pomohla, děkuji!

agapome +8/-4

10.4.15 12:28

 

Conversky vydrží všechno! To je zlaté pravidlo :D

sweetlikecandy +882/-306

10.4.15 15:32

 

U mě bohužel nespokojenost…Nevím, zda to byla smůla na vadný kus, ale co si budeme povídat, za tu cenu jsem čekala delší životnost (ač vím, že zde platíme především za značku Made in China). Koupila jsem si minulé léto vytoužené puntíkované „Conve“, aby se mi ani ne po 2 měsících zcela odlepil bok u podrážky, a to jsem je ani nenosila denně. A to byl jenom začátek. S reklamací jsem neuspěla, bylo mi nabídnuto zalepení pryže na náklady prodávajícího. Kamarád tvrdí, že všechny tenisky jsou prostě kusy s trvanlivou životností, ať už jsou značkové, či nikolvěk. Přeji Vám, ať se z tenisek těšíte delší dobu, než já!

z maloměsta: Odpověď mi pomohla, děkuji!

gabrilita +270/-56

13.4.15 22:50

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek